X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Pogłos". Wpływ anime na rap

To był jeden z przewodnich tematów "Pogłosu". - Mógłbym wymienić tysiące przykładów utworów odnoszących się do japońskich animacji - mówił Jakub Chuptyś, gospodarz audycji.
POGŁOS
POGŁOSFoto: Czwórka
O Audycji
Tytuł "Pogłos". Wpływ anime na rap
Opis

- Przyzwolenie na "jaranie się" rzeczami, jeszcze dziesięć lat temu kojarzonymi typowo z nerdami, dziś jest bardzo powszechne, a wręcz modne - mówił Jakub Chuptyś. Jak podkreślał, wystarczy spojrzeć na wizualizacje czy klipy do wielu utworów - to w wielu przypadkach gify z anime. - Mniej osób wie, że bardzo bezpośrednia laurka ku czci anime była odtwarzana miliony razy "pod naszymi nosami". I oczywiście mówię tu o najbardziej znanym fanie "Akiry" i teledysku do jego, chyba największego hitu - zapowiadał gospodarz "Pogłosu" numer Kanyego Westa "Stronger".

W programie wysłuchaliśmy także numerów Flying Lotusa i Davida Lyncha. Posłuchaj także nagrania drugiej godziny audycji "Pogłos", 16.05.2019 >>>

***

Tytuł audycji: Pogłos

Prowadzący: Jakub Chuptyś

Data emisji: 16.05.2019

Godzina emisji: 22.00

kd/kul

Playlista
Tagi

Playlista