X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Adi Nowak w "Pogłosie" z singlem "Hello Win!" zapowiada nowy krążek

Adi Nowak opowiadał w Czwórce m.in. o współpracy z nową wytwórnią, od niedawna jest bowiem reprezentantem SBM Label - jakie były kulisty transferu? 
Pogłos 120
Pogłos #120Foto: mat. pras./Czwórka
O Audycji
Tytuł Adi Nowak w "Pogłosie" z singlem "Hello Win!" zapowiada nowy krążek
Opis

- To stało się tak po prostu. Choć miałem pewne techniczne obawy i byłem świadomy, że to kontrowersyjna decyzja, która może być dla wielu zaskoczeniem, uważam, że to był naturalny element mojego artystycznego rozwoju - wspominał Nowak, który w nowym labelu wydał singiel "Hello Win!". Utwór jest, przesiąknięty elektroniką, i zdaniem gospodarza audycji Jakuba Chuptysia, eksperymentalny. - To, że każdy kolejny numer i każda kolejna płyta powinna być inna, to moje założenie. Pomysły nie powinny się powtarzać. Tam, gdzie mogę, inicjuję nowości. Staram się nie kopiować ani siebie, ani nikogo innego. "Hello Win!" jest na razie moją górną granicą, przetarciem szlaków dla słuchacza. To "mocna bomba" - mówił gość Czwórki.

Ale na nowym krążku Adi Nowak nie zamierza jednak odchodzić od rapu. - Na płycie będzie go dużo, jednak pokazujemy, że można grać inaczej niż dotychczas - mówił muzyk. Jak podkreślał, będzie "przewrotnie". - Jest koncept na tę płytę. Będzie wiele zabiegów, m.in. mowa o wydarzeniach smutnych na wesoło i odwrotnie - o wesołych na smutno - mówił muzyk.

Muzyk opowiadał także o współpracy z nową wytwórnią, od niedawna jest bowiem reprezentantem SBM Label - jakie były kulisty transferu? - To stało się tak po prostu. Choć miałem pewne techniczne obawy i byłem świadomy, że to kontrowersyjna decyzja, która może być dla słuchaczy zaskoczeniem, uważam, że to był naturalny element mojego artystycznego rozwoju - wspominał Nowak, który w nowym labelu wydał singiel "Hello Win!".


Jakub Chuptyś, Adi Nowak Jakub Chuptyś, Adi Nowak

O nowym krążku, ale także m.in. o kulisach koncertów granych na żywo, przygotowaniach do występów, przeskakiwaniu "własnej poprzeczki", edukowaniu słuchaczy poprzez muzykę i odpowiedzialności za słowa - w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

POSŁUCHAJ TAKŻE nagrania drugiej godziny audycji "Pogłos", 7.11.2019 >>>

***

Tytuł audycji: Pogłos

Prowadzący: Jakub Chuptyś

Gość: Adi Nowak

Data emisji: 7.11.2019

Godzina emisji: 22.00

kd

Playlista
Tagi
Playlista