Bedoes i Lanek z pierwszej setki najpopularniejszych na świecie

Bedoes, jako jedyny Polak, jest jednym ze 100 najpopularniejszych artystów na Spotify na świecie. Płyta Bedoes i Lanek "Opowieści z Doliny Smoków" jeszcze przed premierą pokryła się złotem, a 4 dni po niej platyną.
Bedoes i Lanik u Kuby Chuptysia w Czwórce
Bedoes i Lanik u Kuby Chuptysia w Czwórce Foto: Czwórka/Kamil Jasieński
O Audycji
Tytuł Bedoes i Lanek z pierwszej setki
Opis

- Byliśmy zaskoczeni wynikiem tej płyty, bo w moim odczuciu te single się słabo przyjęły - przyznaje Bedoes w rozmowie z Gargamelem. - Singiel "Hardcore pleasure" przyjął się najgorzej. Po jego wypuszczeniu stwierdziliśmy, że przestajemy kalkulować. Nie gadaliśmy o sprzedaży, to zaczęło samo iść - dodaje. 

Koncept tej płyty wiele razy się zmieniał. Przez cały czas pracy nad nią Bedoes i Lanek mieszkali razem. Jak przyznają w Czwórce minusem tej sytuacji jest to, że nie ma życia, a cały czas poświęca się projektowi. 

Bedoes w Czwórce fot. Czwórka/Kamil Jasieński Bedoes w Czwórce fot. Czwórka/Kamil Jasieński

- Dziś jestem zadowolony z tego wszystkiego, bo to jest super projekt - przyznaje artysta. - Na ten moment to jest dzieło mojego życia, z którego jestem zadowolony, ale na pewno nie chcemy się na tym zatrzymać - wyjaśnia. 

Lanek podkreśla dużą odpowiedzialność przy pracy nad tym albumem. 

Jak powstawały teksty do piosenek z albumu "Opowieści z Doliny Smoków"? Czy ludzie rozumieją o czym śpiewa Bedoes? Czy artysta mówi po hiszpańsku i czy Lanek ma talent aktorski? O tym m.in. w nagraniu rozmowy. 


Druga godzina "Pogłosu" >>>

***

Tytuł audycji: Pogłos

Prowadzący: Jakub Chuptyś

Goście: Bedoes i Lanek 

Data emisji: 12.12.2019

Godzina emisji: 22.00

Gdzie można będzie usłyszeć duet Bedoes i Lanek:

pj

Playlista
Tagi
Playlista