X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Pogłos". Historie, kryjące się za muzycznymi hitami

- Sensei Bueno, niszowy muzyk z Atlanty, trafił na jeden z głośniejszych projektów muzycznych 2019 roku. Gdy jego znajoma wokalistka, Baby Rose dostała zaproszenie na sesję nagraniową, czekał przez kilka godzin pod studiem, by udowodnić, że też powinien się tam znaleźć - opowiadał gospodarz audycji Jakub Chuptyś. 
Pogłos 131
Pogłos #131Foto: Czwórka
O Audycji

W programie tradycyjnie dominowały brzemienia zza Oceanu, dalekie od list przebojów. Audycję otworzył numer "Don't Let The Dragon Draag On" autorstwa Kinga Krula, czyli Archy'ego Marshalla. Jego kolejny album "Man Alive!"ukazać ma się w lutym tego roku. 

- Ten utwór nafaszerowany jest odniesieniami do popkultury. Teledysk, w którym Archy palony jest na stosie, garściami czerpie z klasyki kina. Już sam tytuł zawiera dwa odniesienia: "draag" to nawiązanie do powieści "Dzika planeta" Stefana Wula, a zwrot "Don't let the dragon draag on" to cytat z serialu "Adventure Time" - wymieniał Jakub Chuptyś.

W programie wybrzmiały także numery m.in. utwór "Self Love", "Sleep Deprived" czy Kendricka Lamara, którego usłyszeliśmy w "Wesleys Theory" i "The Blacker The Berry". W programie nie zabrakło dobrej muzyki, ale były też anegdoty i historie, kryjące się za powstawaniem muzycznych hitów oraz... anime.

***

Tytuł audycji: Pogłos

Prowadzący: Jakub Chuptyś

Data emisji: 16.01.2020

Godzina emisji: 22.00

kd/pj


Playlista