Pogłos #133. Dziarma: moja droga to dorastanie

Dziarma wydała swój pierwszy projekt muzyczny. Pierwszy po 5 latach od debiutu. Epkę zatytułowała "V" i prezentuje na niej 5 utworów. 
POGŁOS 133
POGŁOS 133Foto: mat.prom.
O Audycji

Epka Dziarmy spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem. - Odbiór utworu "Plik" był bardzo dobry, ale jakby był zły, to też bym się nie przejmowała i dalej robiła to, co kocham - wyjaśnia Dziarma w rozmowie z Gargamelem. - Żadne złe opinie by mnie nie powstrzymały przed realizowaniem swoich marzeń i planu na życie - dodaje. 

Ostatnie 5 lat swego życia, od debiutu w jednym z polskich talenshow, Dziarma nazywa dorastaniem, czasem, w którym szukała siebie. - Uczę się cały czas i rozwijam. Za kolejne pięć lat nie będę taka sama - wyjaśnia artystka.

Kuba Chuptyś zauważa, że na epce słyszymy głównie rap, choć Dziarma woli, gdy mówi się o niej jako wokalistce, a nie tylko raperce. Zdradza, że epka to tylko "rozbiegówka" przed zbliżającym się wydaniem longplaya, gdzie pochwali się też innymi talentami. 

- Na płycie będzie bardziej różnorodnie - zapowiada. - Lubię się wyrażać poprzez rap, ale to nie jest coś, co na pewno będzie w moim życiu i mojej karierze do końca - dodaje. 

Dziarma dostała łatkę skandalistki muzycznej, na epce zawarła dużo emocji, które od dłuższego czasu w niej siedziały. - Na tej epce tez wycieka ze mnie frustracja - wyjaśnia. Artystka często posługuje się hashtagiem #ex, w którym zamyka wszystkie rzeczy, które ją bolą, czasem łamią jej serce. 

Jaka jest, jak patrzy na muzykę, na co zwraca uwagę w swoich tekstach - o tym m.in. rozmawia z Kubą Chuptysiem. 


Zapraszamy do wysłuchania drugiej godziny audycji "Pogłos">>>

***

Tytuł audycji: Pogłos

Prowadzący: Jakub Chuptyś

Data emisji: 30.01.2020

Godzina emisji: 22.00

pj

Playlista