X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nowości w rapie. Co nas czeka w 2020?

Co zmienia się na światowej scenie rapowej od początku nowego roku? To sprawdzał Jakub "Gargamel" Chuptyś w tej odsłonie audycji "Pogłos".
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Graf. Czwórka
O Audycji

Słuchaliśmy m.in. Drake’a w utworze "Life is Good" - to numer, który zdaniem gospodarza audycji zapowiada ofensywę wytwórni tego artysty, czyli OVO, w 2020 roku na światowe rynki. - I nie skończy się na albumach Drake’a, ale dotyczy praktycznie każdego artysty w tym labelu. Jednym z nich jest troszkę zapomniany, czasem pomijany, ale nadal dobry Roy Wood, który właśnie powrócił z singlem "Shot Again", zapowiadającym jeszcze nie opisany żadnym tytułem album - opowiadał Chuptyś.

W programie wybrzmiały także numery nie tylko od OVO, ale także innych wytwórni, m.in. wpasowujący się idealnie w serię kanadyjskich premier Anders z nowym kawałkiem "Problems".

***

Tytuł audycji: Pogłos

Prowadzący: Jakub Chuptyś

Data emisji: 07.02.2020

Godzina emisji: 22.00

kd

Playlista