DJ Romi gra w Czwórce! DJ-e w czasie pandemii

DJ Romi to DJ i muzyk sesyjny, grał koncerty z takimi artystami jak: Jamal, Mrozu, Grubson, Marika, Bob One, Dryskull ,EastWest Rockers, Jacob A, Frenchy, Baron, Filip Siejka. Tworzył i grał projekty z wieloma wybitnymi muzykami jazzowymi i funkowymi. Teraz gra dla słuchaczy Czwórki!
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com/6091236
O Audycji

DJ Romi  tworzył i realizował oprawę muzyczną przedstawień teatralnych, wyjazdów polskich delegacji (PZN, Interski) na kongresy i pokazy międzynarodowe, pokazy mody (Fashion Week, Lidia Kalita), Festiwali kabaretowych - Ryjek, warszawskie Stand upy, autorskie wystawy w CNK. 

Jego kolaboracje wykraczają poza granice Polski. Półroczna rezydentura w muzycznych klubach w Londynie, koncerty we Francji, Włoszech, Austrii, Anglii i Szwajcarii. Był dyrektorem artystycznym największego polskiego festiwalu zimowego - Music Fest. Grał na polskich festiwalach takich jak: Open Air, Coke Live, Ostróda Reggae i Orange.   

To nauczyciel, instruktor i wykładowca w szkołach muzycznych i djskich. Wykładowca warsztatów związanych z marketingiem muzycznym na UW. Realizował wiele projektów charytatywnych na rzecz pomocy dzieciom z rodzin patologicznycznych. Reprezentował nasz kraj na zagranicznych targach muzycznych i pokazach jako instruktor i jury w konkursach. 

***

Audycja: "Muzyczne nowości Czwórki" 

Data emisji: 28.05.2020

Godzina emisji: 9.05

pj

Playlista