X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Faktofonia 5 lutego godz. 19:04

Faktofonia 5 lutego godz. 19:04
O Audycji
Tytuł Faktofonia 2018/02/05 19:00
Prowadzący Klimek Dominika
Opis

W swojej najnowszej książce "Na wschód od zachodu" reporter wojenny Wojciech Jagielski przygląda się tym, którzy porzucili zachodnią cywilizację i wyruszyli w podróż jako współcześni hippisi. Na swój cel obrali Afganistan, Pakistan, Nepal oraz Indie. Tam uczyli się życia w zupełnie innym systemie, w którym brak co prawda uciążliwego pędu za karierą, ale który stawia jeszcze inne wyzwania i rodzi zupełnie nowe problemy. Porozmawiamy również o wydanym w Polsce w zeszłym roku reportażu "Ogar piekielny ściga mnie" Hamptona Sidesa. Mówi on o zabójstwie Martina Luthera Kinga, jednej z najważniejszych postaci w historii Stanów Zjednoczonych.

Playlista
Tagi
Playlista
  • Neil Young and Crazy Horse, - Powderfinger
  • Van Morrison, - Sweet thing