X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Aktorzy, pisarze, publicyści - w projekcie "St-uda się!"

Projekt "St-uda się" to seria 17 wywiadów ze znanymi przedstawicielami świata nauki, kultury i mediów o ich doświadczeniach dotyczących studiowania i edukacji. O swoich doświadczeniach opowiadali m.in. Katarzyna Bonda, Mariusz Szczygieł 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Sergey Nivens
O Audycji
Tytuł Aktorzy, pisarze, publicyści - w projekcie "St-uda się!"
Prowadzący Dominika Klimek
Opis

Wystawę tworzą wywiady w formie plakatów, a ich twórcy chcą pokazać, że edukacja może być jednocześnie świadomie wybraną pasją. - Nasz projekt rozpoczął się już rok temu, podczas pierwszego miesiąca studiów. Wzajemnie napędzaliśmy się do działania - wspominali twórcy projektu. - Towarzyszył nam stres i obawialiśmy się sztampowych wypowiedzi, ale z rozmów wynikały naprawdę ciekawe rzeczy. 

Jak opowiadali, projekt "St-uda się" to ogromna przygoda, ale także mnóstwo doświadczeń i spotkań z ciekawymi ludźmi. Ich zdaniem, poznanie bagażu studenckich i życiowych doświadczeń inspirujących osób ma pobudzić do myślenia o swoim "ja-studenckim".

Wystawę można oglądać do 4.12 w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie. Według jakiego klucza autorzy projektu wybierali swoich bohaterów? Jak powstawały wywiady, będące elementami projektu? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

***

Tytuł audycji: "Faktofonia"

Prowadzi: Dominika Klimek

Gość: Dorota Tyszko (studentka grafiki na ASP), Bartłomiej Wojnowski, Julia Kudelska (studenci dziennikarstwa) - współtwórcy projektu

Data emisji: 1.12.2019

Godzina emisji: 16.09

kd/ac

Playlista
Tagi
Playlista
  • SHO MADJOZI - John Cena
  • ANAMAI - How To Be Real
  • BATTLES - IZM
  • ANAMAI - Dream Baby
  • ANAMAI - The Holder
  • Kwiaty - Koniec Wakacji
  • MAKTHAVERSKAN - Demands
  • Ceramic TL, Ipek Gorgun - Tactics is Hench
  • Shlohmo - The End