X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

12”/h: Prorok od winyli

DJ Pro, czyli Maciek Prorok od 25 lat występuje jako DJ. W czasie swojej kariery gościł w największych klubach w kraju (Piekarnia, Sfinks, Tam Tam, H2O, Prozac, Eskulap, SQ), a także występował poza jego granicami.
DJ Pro
DJ ProFoto: Mateusz Kulik/Czwórka
O Audycji
Tytuł 12”/h: Prorok od winyli
Opis

To także producent muzyczny, którego utwory (solo lub jako duet OGH, Mago Dago lub ProBan) pojawiły się na wielu kompilacjach z muzyką klubową ( Chillout Flavor,  Metaxa – Chill Out Music, Peroni – Made in Italy). Jest również autorem kompilacji "At the Beach Bols Bar".

Autor i współautor remiksów dla Sistars, Reni Jusis, Natalii Kukulskiej i Haliny Frąckowiak, współpracował z magazynami "Laif" i "LaifStyle" jako recenzent muzyczny.

***

Tytuł audycji: 12"/h

Gość: Maciej Prorok (DJ Pro)

Data emisji: 17.12.2019

Godzina: 19.03

kul

Playlista
Tagi

Playlista
  • DJ Pro, - DJ Pro Live DJ @ 12 cali