Ruszyły zapisy na 4 FAM

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2019 21:33
Do czego może przydać się smartfon w instytucji kultury? Jak angażować odbiorców używając kanałów mobilnych? Jak projektować wciągające aplikacje i gry mobilne? Jakie trendy i technologie wykorzystać?
4FAM
4FAMFoto: mat. pras.

Wszystko to i wiele więcej już 8 października podczas IV FAM – Forum Aplikacji i Gier Mobilnych, jedynego w Polsce wydarzenia łączącego kulturę i technologie mobilne.

Jak co roku na uczestników czekają: warsztaty prowadzone przez praktyków, pokazy nowych technologii i nowość: interaktywne panele dyskusyjne, podczas których będzie można zdobyć specjalistyczną wiedzę i podyskutować z ekspertami.

Kultura mobile

W tym roku FAM startuje pod hasłem Kultura mobile. Ta szeroka kategoria zbiera różne obszary naszego życia, którym chcemy się przyjrzeć:

  • dostęp do kultury za pomocą urządzeń mobilnych;
  • projektowanie na urządzenia mobilne – trendy UI/UX i ciekawe praktyki
  • rozwój przy wsparciu technologii mobile – mój własny, a także grupy, którą wspieram;
  • wzrost kontroli i świadomości tego, w które obszary życia ingerują technologie mobilne, kwestie prywatności naszych danych.

Poruszymy także takie tematy, jak: etyka mobile i MOBIkieta, zero waste, minimalizm. Będziemy dyskutować o tym, jak aplikacje i gry mobilne mogą pomóc nam uczyć się, zdobywać wiedzę, a nawet...osiągać szczęście i spokój.

Dla kogo?

FAM to jedyne w Polsce wydarzenie dotyczące zastosowania aplikacji i gier mobilnych w działaniach społecznych i kulturalnych. Biorą w nim udział animatorzy i menedżerowie kultury, projektanci, artyści, przedstawiciele instytucji kultury, organizacji pozarządowych, biznesu, administracji publicznej oraz mediów.
To przestrzeń dla wszystkich tych, których interesuje zastosowanie technologii mobilnych w kulturze i edukacji

Korzyści

Uczestnikom FAM oferujemy unikalną wiedzę, która pomoże rozwijać instytucje kultury w czasach cyfrowej transformacji. Umiejętności zdobyte podczas praktycznych warsztatów i spotkań z ekspertami branży mobile ułatwią rozpoczęcie pracy nad projektem mobilnym lub rozwinięcie go. Pokażemy jak korzystać z dostępnych i bezpłatnych aplikacji do tworzenia i ulepszania oferty edukacyjnej i kulturalnej instytucji lub organizacji.

FAM – IV Forum Aplikacji i Gier Mobilnych
Warszawa, 8 października 2019 r., w godz. 9:30-16:00
Przestrzeń from Facebook, ul. Koszykowa 61

mat. pras.

Zobacz więcej na temat: gry wideo