Czeluść Festiwal powraca. Co będzie się działo w Krakowie?

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2022 14:43
Czas na kolejną odsłonę krakowskiej imprezy - Czeluść SneakerStudio Festiwal. Oczywiście wydarzenie odbędzie się pod patronatem Czwórki. 
Czeluść Festiwal 2022
Czeluść Festiwal 2022Foto: mat. promocyjne

Wielkimi krokami zbliża się Czeluść SneakerStudio Festiwal - coroczne, miejskie wydarzenie muzyczne odbywające się w okresie letnim w Krakowie. CSSF2022 to miejsce dla artystów nietuzinkowych, odważnie łączące tych najpopularniejszych z tymi bardziej niszowymi.

Piąta edycja festiwalu odbędzie się w przestrzeni Hype Park w Krakowie w dniach 22 i 23 lipca 2022 roku. Na tegoroczny line up składać się będą występy znanych artystów z Polski oraz ciężkie i mroczne sety producentów, których od pięciu lat swoimi składankami promuje kolektyw CZELUŚĆ.

ZOBACZ WIĘCEJ Czwórka na festiwalu Czeluść <<<

Kogo w tym roku zobaczyć będzie można w przestrzeni Hype Parku?

Timetable Czeluść Festiwal 2022 Timetable Czeluść Festiwal 2022

CZELUŚĆ to krakowski kolektyw producencki założony w 2015 roku przez Filipa Fabiańskiego (JUTRØ) i Jana Kosińskiego (KOSA). Jako artyści gościli na scenach takich festiwali jak Open’er, Audioriver czy Up To Date. Zorganizowali ponad 300 imprez klubowych w najsłynniejszych lokalach Polski: Zet Pe Te, Sfinks 700, Szpitalna 1, Prozak 2.0, Projekt LAB, Jasna 1, Iskra, Das Lokal czy Niebo. Od czasu założenia kolektyw poszerzył swoją działalność o produkcję wideoklipów, wydawnictwo muzyczne oraz organizację własnego festiwalu, będącego miejskim wydarzeniem łączącym w sobie muzykę bassową i nową falę hip hopu. Na swoim koncie mają już sześć autorskich składanek - Woluminów. Od października 2018 roku założyciele kolektywu prowadzą własną audycję radiową - "W Czeluści", która ukazuje się co dwa tygodnie na naszej antenie.

Czeluść SneakerStudio Festiwal odbywa się pod naszym patronatem medialnym.

AŚ, mat. prasowe/kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka muzyka rozrywkowa