Przedświąteczne Targi Plakatu

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2022 13:20
Znajdźcie idealny prezent na Gwiazdkę!
Targi Plakatu - 4 grudnia 2022
Targi Plakatu - 4 grudnia 2022Foto: mat. prasowe

4 grudnia do Warszawy wraca największe plakatowe wydarzenie w Polsce. Targi Plakatu odbędą się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich oraz w sklepie online.

W pierwszą niedzielę grudnia Warszawa ponownie na jeden dzień zostanie stolicą plakatu. W zabytkowych przestrzeniach warszawskiego Domu Towarowego Braci Jabłkowskich odbędzie się targowe spotkanie z najlepszymi grafikami, ilustratorami i galeriami plakatu w Polsce. Oprócz najzdolniejszych plakacistów, kolekcjonerów i autorów wielkoformatowych ilustracji i grafik, będzie można zakupić - w prezencie dla siebie lub bliskich - także kalendarze, artbooki i niezwykłe gadżety. Na trzech kondygnacjach budynku przy ulicy Brackiej 25 będzie można oddać się szaleństwu plakatowych zakupów i odwiedzić specjalne strefy partnerów wydarzenia.

Specjalnie z okazji targów swój sklep na jeden dzień otworzy Przekrój - na jego stoisku będzie można kupić wszystkie okładki, które ukazały się od 2016 roku, archiwalne okładki Tygodnika Przekrój w postaci plakatów, specjalną kolekcję limitowanych grafik oraz kalendarze, kubki i puzzle z ilustracjami Zbigniewa Lengrena i Daniela Mroza.

Targi Plakatu to największe w Polsce wydarzenie skupiające polskich twórców, dzięki którym plakat powrócił do łask oraz do wnętrz urzędów, biur i domów. Odbywa się od 2012 roku.

Jeśli nie możecie być w stolicy 4 grudnia, nic straconego! W dniach 4-20 grudnia prace artystów kupicie także online.

Organizatorzy zapraszają też na webinary z marką ASUS, które poprowadzą zaproszeni eksperci.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Targi Plakatu (@targiplakatu)

Gdzie? Warszawa, Dom Towarowy Braci Jabłkowskich ul. Bracka 25 oraz na platformie Targi Plakatu. https://targiplakatu.pl/sklep
Kiedy? 4 grudnia 2022 w godzinach 11:00-19:00 (Warszawa), 4-20 grudnia 2021 (online)

Śledź wydarzenie na Facebooku.

 

 

AŚ, mat. prasowe

Zobacz więcej na temat: plakat