Kalicky w "Nocy Rezydentów"

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2024 12:00
Tym razem gośćmi DJ-a Berta, czyli Norberta Borzyma będą Kalicky, polski DJ, promotor oraz organizator licznych wydarzeń o zasięgu ogólnokrajowym, obecny na scenie klubowej od 2009 roku.
KALICKY zagra w Czwórce
KALICKY zagra w CzwórceFoto: archiwum prywatne artysty

Kalicky zdradza, że posiada głęboką miłość do muzyki elektronicznej, kontynuując ewolucję swoich setów i eksplorując różne gatunki muzyczne. Ostatnimi laty poświęcił dziesiątki godzin w studiu, starając się wyrazić siebie poprzez produkcję muzyczną, co zaowocowało kilkoma wydanymi numerami, spotykającymi się z pozytywnym przyjęciem.

Obecnie Kalicky mocno związany jest z klubem Luzztro, gdzie kieruje cyklem wydarzeń "Czwartek Lekko Techno", gromadzącym najważniejszych artystów tworzących polską scenę muzyczną oraz poza nią. Regularnie gościł w wielu renomowanych polskich klubach, prezentując swój cykl "Ciężko Jest Lekko Techno" oraz solowy projekt. Brał udział w festiwalach takich jak Opener Festiwal, Plener Festiwal, Dance With Me Festiwal, Pure Festiwal, zyskując uznanie i dodając kolejne sukcesy do swojego dorobku. Lista jego osiągnięć stale się poszerza. O swojej muzyce i kolejnych projektach opowie w rozmowie z Norbertem Borzymem

***

"Noc Rezydentów" to audycja poświęcona sztuce didżejowania, do której DJ Bert zaprasza czołowych przedstawicieli polskiej sceny klubowej. Rozmawiamy o muzyce, technice i polskich klubach - mówi Norbert Borzym.

DJ Bert, czyli Norbert Borzym - dziennikarz muzyczny, producent i remikser. Znany niegdyś z projektu Boogie Mafia. Pod szyldem Holiday 80 wydał dwie winylowe EP-ki dla amerykańskiej wytwórni Whiskey Disco. Obecnie związany z wytwórnią The Very Polish Cut Outs. Bert jest też współautorem kompilacji Echo Wielkiej Płyty, na której znalazła się polska elektronika z lat 80. W programie polecamy też sety DJ-skie, które można usłyszeć na żywo na antenie Czwórki.

***

Na "Noc Rezydentów" zapraszamy w każdą środę o godz. 22.00.

kul/pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka muzyka elektroniczna