Kolejni artyści SnowFest 2020 ogłoszeni

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2019 13:25
Line-up przyszłorocznej edycji festiwalu rośnie w siłę.
Festiwal SnowFest ogłasza kolejnych artystów 7. edycji
Festiwal SnowFest ogłasza kolejnych artystów 7. edycjiFoto: mat. prasowe

28 i 29 lutego w Szczyrku odbędzie się kolejna, siódma już edycja SnowFest, jednego z najgłośniejszych zimowych wydarzeń w Polsce. Na terenie Amfiteatru oraz Skoczni Skalite zagrają najciekawsi artyści z Polski i nie tylko. Organizatorzy ogłosili właśnie kolejnych wykonawców, którzy zagrają dla spragnionej muzycznych doznań publiczności.

Kto zatem dołączył do wcześniej już ogłoszonych artystów?

Yasiin Bey Aka Mos Def

Jeden z ojców chrzestnych dzisiejszego hiphopowego brzmienia, autor ikonicznego albumu „Black on Both Sides” – Yasiin Bey znany, jako Mos Def, który 20 lat po wydaniu swojego debiutanckiego albumu wystąpi na scenie Amfiteatru w Szczyrku.

Metrik & Dynamite MC

Nie może także zabraknąć brzmień stricte elektronicznych, które zawsze mają bardzo ważne miejsce w programie festiwalu SnowFest. Na pewno ukontentowani będą wszyscy miłośnicy brzmień spod znaku DnB, bo do Szczyrku przyjedzie Metrik, który razem z Dynamite MC dadzą występ, jakiego Polska dawno nie widziała.

Kamp!

I tak jak naszą filozofią jest stawianie na najważniejszych zagranicznych artystów tak samo sytuacja ma się z polskimi wykonawcami, stąd nie powinna nikogo dziwić obecność łódzkiego trio Kamp!

Łąki Łan

Zespół, który na festiwalu wystąpi piąty raz i zaprezentują nie tylko największe szlagiery z pierwszych albumów, ale także materiał z najnowszego albumu o wdzięcznym tytule „Raut”.

Na SnowFest nie zabraknie też, jak co roku, Czwórkowej ekipy!


mat. prasowe / AŚ

Zobacz więcej na temat: SnowFest