„W lesie dziś nie zaśnie nikt” od dziś w sieci!

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2020 11:00
Kolejna produkcja ląduje w serwisie streamingowym. Pierwszy polski slasher od dziś na platformie Netflix.
_Julia Wieniawa w filmie W lesie dziś nie zaśnie nikt
_Julia Wieniawa w filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt"Foto: fot. Michał Chojnacki, Akson Studio (mat promocyjne)

Jeszcze 10 marca dystrybutor informował o odwołaniu premiery kinowej filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, która zaplanowana była na 13 marca. Dziś pojawia się informacja, że ostatecznie film nie trafi do kin z uwagi na stan zagrożenia epidemiologicznego. Widzowie będą mogli zobaczyć produkcję w sieci.

"Film „W lesie dziś nie zaśnie nikt” został dziś udostępniony dla polskich widzów w serwisie Netflix. Dzięki temu publiczność pragnąca obejrzeć pierwszy polski slasher, będzie mogła zrobić to już teraz. To dla nas ważny i wyjątkowy krok, pozwalający przedstawić ten pełen grozy i humoru obraz w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego polskim odbiorcom, którzy od dłuższego czasu wyrażali swoje zainteresowanie tą produkcją"- czytamy w oświadczeniu producenta.

Film opowiada o uzależnionych od technologii nastolatkach, trafiają oni na obóz offline i muszą sobie poradzić bez nowych technologii. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało?

W "W lesie dziś nie zaśnie nikt" zagrali m.in.: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Stanisław Cywka, Sebastian Dela, Mirosław Zbrojewicz i Gabriela Muskała.

oprac mg.Zobacz więcej na temat: horror