"Co robimy w ukryciu" - pierwszy i drugi sezon na HBO

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2020 14:30
Jednym z twórców produkcji jest Taika Waititi - zdobywca Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany do filmu "Jojo Rabbit". 
Taika Waititi ze statuetką Oscara (2020)
Taika Waititi ze statuetką Oscara (2020)Foto: Rex Features/East News

Pierwszy sezon w całości pojawi się 2 kwietnia,  dwa pierwsze odcinki drugiego sezonu 16 kwietnia na HBO GO.

Serial "Co robimy w ukryciu" opowiada o perypetiach trójki wampirów ze Staten Island, których odwiedza niespodziewanie mroczny przywódca. Samozwańczym przywódcą grupy jest „Nandor The Relentless”, wielki wojownik i zdobywca wywodzący się z Imperium Osmańskiego. Jest też awanturniczy wampir pochodzenia brytyjskiego „Laszlo” oraz uwodzicielska „Nadja”. Po nieoczekiwanej wizycie mrocznego pana i przywódcy, wampirom zostaje przypomniane zadanie, które otrzymali po przybyciu na Staten Island ponad sto lat wcześniej – doprowadzenie do całkowitej dominacji Nowego Świata. Pytanie, jaki jest najlepszy sposób osiągnięcia tego celu?

Reżyserem jest Taika Waititi, a w główne role wcielają się Kayvan Novak (Men in Black: International), Matt Berry (Królewna Śnieżka i Łowca), Natasia Demetriou (The Festival), Harvey Guillén (Stażyści) oraz Mark Proksch (Inne zło).

Taika Waititi był też reżyserem, scenarzystą oraz wystąpił w niezależnej produkcji pod takim samym tytułem "Co robimy w ukryciu" z 2014 roku. Film podobał się widzom, otrzymał wiele nagród min. nagrodę publiczności podczas Warszawskiego Festiwalu Filmowego.

mg

Zobacz więcej na temat: serial hbo