PRO8L3M przygotowuje płytę z gośćmi

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2020 09:27
Trasa Block Party przyjmuje zaskakującą formę!
Okładka płyty Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M
Okładka płyty "Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M"Foto: Revolume/mat. prasowe

Zaplanowane na 2020 rok koncerty w ramach trasy Block Party niestety nie odbędą się ze względu na trwającą epidemię i obowiązujące przez nią obostrzenia. Organizatorzy wydarzeń postanowili jednak przygotować dla fanów coś niezwykłego. W ich ręce trafi "Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M".

"Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M" będzie pierwszym w dyskografii zespołu albumem, w którym duży udział będą mieli goście. Wśród zaproszonych artystów są zarówno uczestnicy trasy festiwalowej, jak też wykonawcy dotychczas niezwiązani z tym projektem. Więcej szczegółów dotyczących samej płyty otrzymamy niebawem, ale już teraz jasnym jest, że będzie to swoisty przełom w działaniach jednego z najgłośniejszych polskich rapowych duetów!

Osoby, które miały już bilety na którykolwiek z przystanków trasy Block Party, mogą je zwrócić lub wymienić na pakiet "Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M", w skład którego wchodzą: limitowana wersja mixtape'u, która nie trafi do regularnej sprzedaży, zin dokumentujący prace nad albumem, a także czapka PRO8L3M x Block Party oraz worek sportowy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez 🔮 ✝️ (@steez83)

Niebawem poznamy pierwszych gości, których usłyszymy na projekcie. Jego premiera zaplanowana jest na 23 października.

mat. prasowe/AŚ

Zobacz więcej na temat: PRO8L3M