„W lesie dziś nie zaśnie nikt” na dużym ekranie!

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2020 20:30
To dobra informacja dla tych którzy, nie obejrzeli filmu online i lubią bać się w kinie.
Julia Wieniawa
Julia WieniawaFoto: mat prasowe: Michał Chojnacki Akson Studio

Produkcja był pierwszą kinową ofiarą koronowirusa w Polsce. Premiera zaplanowana na 13 marca została odwołana zaledwie kilka dni wcześniej. Już 6 czerwca, w dniu kiedy część kin zostanie otwartych pierwszy polski slasher w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego wejdzie na duże ekrany.

Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach?

W rolach głównych: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Stanisław Cywka, Sebastian Dela i Michał Lupa. W pozostałych rolach Gabriela Muskała, Piotr Cyrwus, Olaf Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Wojciech Mecwaldowski oraz Michał Zbroja.

"W lesie dziś nie zaśnie nikt” będzie można zobaczyć w kinach:

od 6 czerwca - Farys Biecz, Wilga Garwolin, Kino na Biegunach Jarosław, Remus Kościerzyna, Kika Kraków, Sokół Krosno, Przedwiośnie Krotoszyn, Tatry Nowy Targ, CinemaN3D Nysa, Kino Parczew, Tęcza Wałcz, OH Kino Wrocław
od 12 czerwca - BCK Braniewo, Lewart Lubartów, Zodiak Mrągowo, MDK Wągrowiec, Muza Włoszczowa, MGOK Zagórów
od 19 czerwca - Rondo Chełmno, Gwiazda Kętrzyn, Narie Morąg, WDK Włodawa
od 26 czerwca - M.O.K.I.S. Bielawa, Wawrzyn Mogilno


Lista kolejnych kin wyświetlających film będzie publikowana na fanpage’u „W lesie dziś nie zaśnie nikt”.

mg/mat prasowe


Zobacz więcej na temat: horror Koronawirus w Polsce