Snoop Dogg zagra w piłkę w ramach sieciowego turnieju Gamers Without Borders

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2020 12:42
Dochód z zabawy przekazywany jest na walkę z koronawirusem.
Snoop Dogg
Snoop DoggFoto: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER/East News

Gamers Without Borders to największe w historii charytatywne e-sportowe wydarzenie, w ramach którego w ciągu ostatnich sześciu tygodni zarejestrowało się 300 000 osób z 72 krajów. Uczestnicy rywalizują piłkarsko w grze "FIFA 20", a do akcji przyłączyło się już liczne grono gwiazd, celebrytów oraz prawdziwych aktywnych piłkarzy (m.in. Portugalczycy João Félix i Andre Silva, grający w Juventusie Argentyńczyk Paulo Dybala, Brytyjczyk Delle Alli).

W zabawie weźmie również udział ikoniczny amerykański raper Snoop Dogg, który 7 czerwca, wieczorową porą (godz. 21:35),  zmierzy się z popularnym komikiem i Djem z Harlemu - Kerwinem Frostem. Ich pojedynek będzie można oglądać na takich platformach jak YouTube, Twitch i Facebook.

"W tych dziwnych czasach gry naprawdę łączą społeczności, przyjaciół i nieznajomych z różnych środowisk. Turnieje takie jak Gamers Without Borders nie tylko pomagają w przekazywaniu sporych sum na rzecz organizacji charytatywnych walczących z COVID, ale także zapewniają zabawę i chwilę oddechu. Uważaj Kerwin Frost" - ostrzega Snoop Dogg. Jestem tutaj, aby wygrać!”.

W ramach akcji uzbierano już ponad 10 milionów dolarów na walkę z koronawirusem.  

MaH