Polskie Radio
Section05
fifa

TYLKO U NAS Robert Lewandowski najlepszym piłkarzem świata. "Zasłużył jak nikt inny"

W czwartek kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski został wybrany piłkarzem roku na świecie w plebiscycie FIFA The Best. - Jako Polacy jesteśmy dumni z naszego kapitana - przyznał były reprezentant naszego kraju Artur Wichniarek w rozmowie z Mateuszem Ligęzą z Polskiego Radia. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Robert Lewandowski fifa reprezentacja Polski Bayern Monachium Bundesliga

TYLKO U NAS "Wszystko, co było do wzięcia, zgarnął Lewandowski". Lato o nagrodzie Piłkarza Roku FIFA dla Lewandowskiego

- Zdecydowanie zasłużenie. Robert Lewandowski praktycznie w tym roku zdobył wszystko, co było do zdobycia - powiedział były świetny piłkarz Grzegorz Lato w rozmowie z Mateuszem Ligęzą z Polskiego Radia. Robert Lewandowski został wybrany Piłkarzem Roku 2020 w plebiscycie FIFA, który odbył się w Zurychu. 
Zobacz więcej na temat:  Robert Lewandowski fifa reprezentacja Polski SPORT Piłka nożna Bayern Monachium TYLKO U NAS grzegorz lato Bundesliga

Historyczny dzień. Robert Lewandowski Piłkarzem Roku FIFA

Kapitan reprezentacji Polski i napastnik Bayernu Monachium Robert Lewandowski został najlepszym piłkarzem 2020 roku w plebiscycie FIFA. Obok "Lewego" o nagrodę "FIFA The Best" rywalizowali - Lionel Messi z FC Barcelony i Cristiano Ronaldo z Juventusu Turyn. Lewandowski został pierwszym Polakiem w historii, który zdobył tę prestiżową nagrodę.
Zobacz więcej na temat:  Robert Lewandowski SPORT Piłka nożna Bayern Monachium reprezentacja Polski fifa Bundesliga

El. MŚ 2022: kto na drodze kadry Brzęczka? Reprezentacja Polski czeka na grupowych rywali

Znajdująca się w drugim koszyku reprezentacja Polski pozna w poniedziałek rywali w eliminacjach piłkarskich mistrzostw świata 2022. Kwalifikacje potrwają tylko dziewięć miesięcy - od marca do listopada. Poniedziałkowa ceremonia w Zurychu, która rozpocznie się o godz. 18, będzie przeprowadzona  zdalnie.
Zobacz więcej na temat:  Katar 2022 Piłka nożna SPORT reprezentacja Polski mistrzostwa świata fifa uefa