Gwiezdne wojny w HBO GO. Kolekcja filmów na wakacje

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2020 07:15
Co tydzień w wakacyjne piątki od 17 lipca, do biblioteki HBO GO dodawane będą kolejne filmy z serii "Gwiezdne wojny" W pierwszym tygodniu użytkownicy serwisu będą mogli zobaczyć przede wszystkim trylogię prequeli, czyli filmów: Gwiezdne wojny: Mroczne widmo, Gwiezdne wojny: Atak klonów oraz Gwiezdne wojny: Zemsta Sithów.
Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo
Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmoFoto: mat prasowe (HBO)

Tydzień później dodana zostanie m.in. oryginalna trylogia Gwiezdnych wojen nakręcona w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, czyli: Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja, Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje oraz Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje.

Filmy z ostatniej trylogii, składającej się z sequeli oryginalnych części, tj. Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi oraz Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie pojawią się w HBO GO w ostatnim piątek lipca i pierwszy piątek sierpnia.

Poza trzema trylogiami do serwisu dodane zostaną także inne filmy, które powstały w ramach uzupełniania uniwersum Gwiezdnych wojen. Cała kolekcja dostępna będzie w HBO GO od 7 sierpnia. 

mg/mat prasowe


Zobacz więcej na temat: gwiezdne wojny