Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie - finałowa część sagi na HBO

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2020 09:00
Członkowie Ruchu Oporu muszą skonfrontować się ze swoją przeszłością i ponownie stawiają czoła Najwyższemu Porządkowi.
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
Gwiezdne wojny: Skywalker. OdrodzenieFoto: mat prasowe (HBO)

To już ostatni film z kolekcji na wakacje dostępny na platformie. Pozostałe dostępne tytuły:

Gwiezdne wojny: Mroczne widmo

Pierwszy prequel Gwiezdnych Wojen jest opowieścią o dwóch Rycerzach Jedi, którzy chronią królową Amidalę w nadziei na zapewnienie pokojowego zakończenia międzyplanetarnego sporu handlowego. W trakcie kolejnych splotów wydarzeń spotykają na swoje drodze Anakina Skywalkera, chłopca obdarzonego niezwykłą mocą.

Gwiezdne wojny: Atak klonów

Mija dziesięć lat od pierwszego spotkania i bitwy o Naboo. Anakin Skywalker nawiązuje zakazany romans z Senator Padmé Amidalą, podczas gdy Obi-Wan Kenobi bada sprawę zamachu na życie Senator i odkrywa tajną armię klonów stworzoną przeciwko Jedi.

Gwiezdne wojny: Wojny klonów (2008)

Na linii frontu międzygalaktycznej walki dobra ze złem Obi-Wan Kenobi i Anakin Skywalker łączą siły w misji, która łączy jednoczy ich jako mentora i studenta Jedi. Razem stają do walki, aby uratować Republikę przed rozbiciem.

Gwiezdne wojny: Zemsta Sithów

Wojny Klonów trwają już trzy lata kiedy Jedi ratują kanclerza Palpatine’a przed Hrabią Dooku. Gdy Obi-Wan tropi nowe zagrożenie, Anakin działa jako podwójny agent między Radą Jedi a Palpatinem i zostaje wciągnięty w jego złowrogi plan rządzenia galaktyką.

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Młody i odważny Han Solo na pokładzie Sokoła Millennium przemierza galaktykę w poszukiwaniu przygód. W trakcie serii śmiałych eskapad w głąb przestępczego półświatka, Han Solo zaprzyjaźnia się ze swoim przyszłym drugim pilotem Chewbaccą i spotyka osławionego hazardzistę Lando Calrissiana

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

W czasach wielkiego galaktycznego konfliktu grupa bohaterów pod wodzą zbiegłej buntowniczki Jyn Erso oraz szpiega Rebelii Cassiana Andora, podejmuje się desperackiej misji, by wykraść plany Gwiazdy Śmierci, najpotężniejszej broni Imperium.

Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja

Luke Skywalker łączy siły z Rycerzem Jedi, zarozumiałym pilotem, Wookiee i dwoma droidami, aby ocalić galaktykę przez złowrogim Imperium, jednocześnie próbując uratować księżniczkę Leię z rąk Dartha Vadera.

Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje

Po zniszczeniu Gwiazdy Śmierci, walka o Galaktykę nasila się. Siły Imperium zapędzają Rebeliantów na lodową planetę Hoth. Kiedy Han Solo i księżniczka Leia trafiają do Podniebnego Miasta Bespin, gdzie zostają pochwyceni przez Imperium, Luke Skywalker zaczyna trenować pod okiem mistrza Jedi – Yody. Kiedy rusza im z pomocą, musi stoczyć okrutny pojedynek na miecze świetlne z samym Darthem Vaderem i stawić czoła rewelacji, która zmieni na zawsze jego życie i przeznaczenie.

mg/mat prasowe

Gwiezdne wojny: Powrót Jedi

Imperium przygotowuje się do zniszczenia Rebelii jeszcze potężniejszą Gwiazdą Śmierci. Kiedy flota Rebeliantów podejmuje desperacki atak na gwiezdną flotę Imperium, losy całej Galaktyki wydają się zależeć od krytycznej rozgrywki ojca z synem - Luke staje bowiem twarzą w twarz z Lordem Darthem Vaderem...


Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Trzy dekady po pokonaniu Dartha Vadera i Imperium Galaktycznego pojawia się nowe zagrożenie. Złowieszczy Najwyższy Porządek próbuje zawładnąć galaktyką. Przeciwko niemu powstaje Ruch Oporu.


Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Wraz ze zniszczeniem Republiki nastaje czas panowania Pierwszego Porządku. Najwyższy Przywódca Snoke chce zmiażdżyć resztki Ruchu Oporu i umocnić swoją pozycję. Ale nadzieja przetrwała: mistrz Jedi Luke Skywalker może jeszcze zmienić bieg wydarzeń.


Cała seria 12 pełnometrażowych filmów z uniwersum „Gwiezdnych wojen” będzie obecna w serwisie do 30 września 2020.

mg/mat prasowe

Zobacz więcej na temat: gwiezdne wojny