Poznaliśmy pierwszych artystów SnowFest Festival 2021

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2020 14:29
W oczekiwaniu na 8. edycję festiwalu w Szczyrku...
SnowFest 2020
SnowFest 2020Foto: Mateusz Kulik/Czwórka

SnowFest Festival 2021 rozpocznie festiwalowy sezon w naszym kraju! Największe wydarzenie kulturalne tej zimy wystartuje już 5 marca w Szczyrku. To kolejny raz, kiedy będzie można się przekonać, że fani zimowych sportów, aktywnego wypoczynku oraz muzyki mają się bardzo dobrze, zaś perła Beskidu Śląskiego urasta do miana najważniejszego ośrodka zimowych sportów.

W 2021 5-6 marca Szczyrk wypełni się starannie wyselekcjonowaną muzyką. Pojawią się tu między innymi: niemiecka legenda elektronicznej sceny, która miała ogromny wpływ na gusta milionów słuchaczy - Boys Noize. Na jego koncie jest współpraca z takimi tuzami jak Snoop Dogg, ASAP Rocky, Daft Punk, Depeche Mode, Tiga, Justice czy Bloc Party. Razem ze Skrillexem tworzy duet Dog Blood, a jego unikatowy styl oraz łatwość w żonglowaniu gatunkami sprawi, że występ na długo zapisze się na kartach SnowFest. Kolejnym artystą, reprezentującym elektroniczny nurt jest brytyjski DJ i producent z nieocenionym wkładem w rozwój sceny DnB - Culture Shock. Nie mogłoby także zabraknąć reprezentantów sceny hip-hopowej, która jest bardzo ważnym fundamentem festiwalu, a mianowicie PRO8L3M. Zespół pojawi się na głównej scenie festiwalu zaledwie tydzień po premierze najnowszego albumu "Block Party Mixtape", który już teraz rozpala wyobraźnię wszystkich fanów tego składu. Trudno sobie wyobrazić SnowFest bez udziału Łąki Łan. Grupa wystąpi na festiwalu po raz szósty i można uznać, że na stałe wrosła w rolę gospodarza, który zadba o gorącą atmosferę w Szczyrku.

SnowFest to nie tylko muzyka, ale także pierwsze apres-ski w Polsce łączące występy artystyczne z regularną jazdą na stoku. W przerwach od jazdy, oglądania skoków czy koncertowania, będzie można skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej. Do Szczyrku zjadą się najlepsi food-truckowi wystawcy i zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających podniebień.

Jaka atmosfera panuje podczas SnowFest Festival? Warto rzucić okiem na to, co działo się w zeszłym roku. A działo się...

 

mat. prasowe/AŚ

Zobacz więcej na temat: SnowFest