Trefny szmal

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2020 00:01
Premiera komedii o dwóch technikach zajmujących się obsługą świateł drogowych, którzy planują napad na bank już dziś w HBO.
Kadr z serialu  Trefny szmal
Kadr z serialu Trefny szmalFoto: mat prasowe

Pewnego dnia, sfrustrowani życiem i pracą mężczyźni, siedząc w barze, w którym planowali oglądać piłkę nożną, żartują sobie na temat manipulowania ruchem ulicznym w celu dokonania napadu na bank. Ten z pozoru niewinny dowcip obraca się szybko przeciwko nim i nagle zupełnie nieprzygotowani zaczynają planować skok stulecia.

Opowiadając o serialu, Daniel Sandu, scenarzysta i reżyser, powiedział: „Przez serial Trefny szmal pokazujemy skutki niewygodnej prawdy - to, że prawie nikt nie jest niewinny. Czasami, gdy dzieje się coś złego, jesteśmy zarówno ofiarami, jak i wspólnikami w zbrodni. Użyłem tej niezręcznej i gorzkiej prawdy, która wydaje się być idealną materią na serial, i dodałem do niej warstwę komediową oraz odrobinę cukru pudru. W naszej produkcji widz zaproszony jest do wzięcia udziału, wraz z głównymi bohaterami, w przygodzie, która sprowadza się do ciągłego odbijania piłeczki, podczas której można zmierzyć się z konsekwencjami żartu, który okazuje się poważniejszy niż początkowo oczekiwano”.

Premiera serialu już dziś. Serial liczy 6 odcinków.

mg/mat prasowe