Little Simz zdradza szczegóły nowej płyty pt. "Sometimes I Might Be Introvert"

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2021 13:25
Pierwszy singiel w przyszłym tygodniu.
Little Simz, Parklife Festival 2019 w Manczesterze
Little Simz, Parklife Festival 2019 w ManczesterzeFoto: FARRELL/BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Brytyjska raperka i aktorka Little Simz (jej prawdziwe nazwisko to Simbiatu Abisola Abiola Ajikawo), w rozmowie z "The Observer", ujawniła szczegóły swojego nadchodzącego albumu. Nowa, już czwarta płyta w jej dorobku nosić będzie tytuł "Sometimes I Might Be Introvert" i zawierać ma 19 nagrań - łącznie z tzw. "skitami", czyli krótkimi przerywnikami. Materiał powstawał w Londynie i Berlinie, a artystka ponownie współpracowała przy nim z producentem Inflo (Sault, Michael Kiwanuka, Cleo Sol). Pierwszym singlem zapowiadającym nowy krążek ma być utwór pt. "Introvert". Jego premierę wyznaczono na 23 kwietnia, natomiast data wydania całego albumu nie została na razie ujawniona.  

"To ja" - tak Little Simz odnosi się do tytułu płyty i singla. "Będąc tą introwertyczną osobą, która ma w głowie wszystkie te szalone myśli, pomysły i teorie, najlepiej jestem w stanie wyrazić je poprzez moją twórczość".

"GREY Area", czyli ostatni studyjny album wokalistki, był jedną z najlepszych i najważniejszych muzycznych wydawnictw roku 2019.

Little Simz - Selfish feat. Cleo Sol / Little Simz YouTube

MaH

Zobacz więcej na temat: hip-hop Londyn rap