Daria Zawiałow w nowym singlu zabiera nas do Nowego Jorku

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2021 15:38
Kolejna zapowiedź "Wojen i nocy".
Daria Zawiałow - Żółta taksówka
Daria Zawiałow - "Żółta taksówka"Foto: Sony Music Polska/mat. prasowe

Trzeci studyjny album Darii Zawiałow tuż-tuż! W oczekiwaniu na "Wojny i noce" artystka serwuje słuchaczom muzyczną podróż do Nowego Jorku. Właśnie dziś Zawiałow opublikowała singiel "Żółta taksówka", nad którym pracowała z Michałem Kushem. Wyruszcie razem z nią za Ocean!

Daria Zawiałow - Żółta Taksówka / YouTube: Daria Zawiałow

- Pamiętam tę chwilę gdy wysiadłam z żółtej taksówki pod hotelem na Manhattanie. Okropny zapach, słońce ukryte za budynkami, tłum ludzi. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia - miłość przyszła później. Nowy Jork jest idyllicznym miejscem, który po prostu przerósł moje wszelkie wyobrażenia o jego wyjątkowości. Mój romans z tym miastem trwa, a tęsknotę za nim wyraziłam w swojej twórczości. "Żółta Taksówka" opowiada o mojej pierwszej nowojorskiej przygodzie - o emocjach, o uczuciach, o marzeniach - mówi Daria o nowym utworze.

"Żółta taksówka" to trzeci po "Kaonashi" i "Za krótki sen" (gościnnie Dawida Podsiadło) singiel zapowiadający płytę "Wojny i noce". Album, który Daria określa jako najbardziej osobisty w swoim dorobku ukaże się już 11 czerwca.

Lista utworów albumu "Wojny i noce":
01. Oczy - Polaroidy
02. Wojny i Noce
03. Kaonashi
04. Za krótki sen (with Dawid Podsiadło)
05. Metropolis
06. Reflektory - Sny
07. Hollow
08. Principolo
09. Fuzuki
10. Żółta Taksówka
11. Serce
12. Flower Night
13. Socjopathetic

 

Zobacz więcej na temat: Daria Zawiałow