"Hello Baby" - Ten Typ Mes dzieli się szczegółami nowej płyty

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2021 10:36
Opis dużych zmian w życiu rapera znajdzie swoje miejsce na jego nowym albumie.
Ten Typ Mes, Hello Baby
Ten Typ Mes, "Hello Baby"Foto: Alkopoligamia/mat. promocyjne

Świetne, naprawdę świetne wieści z obozu Tego Typa Mesa. Artysta opublikował właśnie kolejny singiel zapowiadający nową płytę, zdradził jej tytuł oraz okładkę, opowiedział o inspiracjach stojących za projektem oraz... poinformował o przyjściu na świat swojego pierwszego dziecka!

"Akuku" - to tytuł dzisiejszej premiery. Tytuł jak najbardziej adekwatny, ponieważ singiel odnosi się do radosnej wiadomości o narodzinach syna Tego Typa. Raper na melancholijnym bicie od Moo Latte opowiada o lękach towarzyszących nadejściu i wychowaniu potomka, składając jednocześnie obietnicę wsparcia w jego przyszłych decyzjach.

Ten Typ Mes - Akuku / YouTube: alkopoligamiacom

- Nagrałem pierwszy w życiu koncept album, a żeby było trudniej, osi konceptu nie chciałem długo ujawniać. Punkty orientacyjne "Hello Baby" to staranie się o potomstwo, ciąża i wyczekiwanie nowego człowieka. Do tego dołożyłem pozornie błahe piosenki, które korespondują z poważnymi decyzjami podprogowo. I oto dzisiaj towarzyszy nam już maleńki Rysio Szmidt i mogę wreszcie ujawnić skąd takie teksty - opowiada o płycie "Hello Baby" Mes.

Płyta ukaże się 19 listopada, a już dziś możecie zobaczyć, jak prezentuje się jej okładka:

Okładka płyty "Hello Baby" Tego Typa Mesa
Okładka płyty "Hello Baby" Tego Typa Mesa

  

Zobacz więcej na temat: Ten Typ Mes