Schoolboy Q powrócił

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2022 13:09
Doczekaliśmy się nowego utworu Q.
Schoolboy Q
Schoolboy QFoto: Regional Music/Backgrid UK/Forum

Jeden z najbardziej oczekiwanych powrotów w amerykańskim rapie stał się faktem. Schoolboy Q opublikował właśnie pierwszy od niemal trzech lat utwór. Raper udostępnił dziś kawałek "Soccer Dad". Za bit odpowiedzialni są Fu, Skyehutch i TaeBeast, a całość znajdziecie już na wszystkich popularnych platformach streamingowych.

ScHoolboy Q - Soccer Dad [Audio] / YouTube: ScHoolboy Q

Ostatnim albumem Quincy'ego jest wydany w kwietniu 2019 roku "Crash Talk". To z niego pochodzą takie utwory jak "Numb Numb Juice", "Chopstix" czy "Floating". Płyta spotkała się z ciepłym przyjęciem zarówno słuchaczy, jak i krytyków.

Od czasu wydania "Crash Talk" Schoolboy Q udzielał się gościnnie u takich artystów jak Freddie GibbsGorillaz czy NEZ. W międzyczasie zaprezentował też fanom kilka nowych numerów podczas internetowych streamów na platformie Twitch. Niewykluczone, że raper przygotowuje się do wydania szóstego solowego albumu. Jeśli okaże się to prawdą, to przed wytwórnią TDE naprawdę gorące miesiące, gdyż swoje materiały zapowiedzieli także Kendrick Lamar i SZA.

 

 

Zobacz więcej na temat: Schoolboy Q