Wyjątkowi goście na stadionowych koncertach Dawida Podsiadło

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2022 10:43
Artysta zebrał robiącą wrażenie drużynę.
Dawid Podsiadło podczas koncertu na Stadionie Narodowym
Dawid Podsiadło podczas koncertu na Stadionie NarodowymFoto: Piotr Tarasewicz/Sony Music

Od startu stadionowego tournée Dawida Podsiadło dzieli nas niewiele ponad miesiąc. W czerwcu artysta zagra w Gdańsku, Wrocławiu i Chorzowie, a te wyjątkowe wydarzenia uświetni plejada czołowych polskich twórców. Dawid właśnie ogłosił, kto wesprze go na scenie i są to Artur Rojek, Daria Zawiałow, Król, Krzysztof Zalewski, Kortez, Sanah, Ralph Kaminski, Taco Hemingway i Vito Bambino.

- Jednym ze wspaniałych pomysłów jakie mamy, które mają sprawić żebyście się uśmiechali szeroko są zaproszeni na te nasze stadionowe koncerty goście - mówi Dawid Podsiadło. - Kto gdzie będzie kiedy?! To już słodka tajemnica, ale gwarantuję, że pojawienie się każdego z tych wspaniałych artystów na scenie zapewni nam wszystkim chwile wyjątkowe - dodaje.

To już ostatnia szansa, by zapewnić sobie wejście na te wyjątkowe w skali Polski koncerty - w Gdańsku i Chorzowie dostępne są ostatnie miejsca.

Warto też wspomnieć słowa Dawida, które padły, gdy podawał nowe daty stadionowych koncertów: - Mogę jedynie powiedzieć, że tęsknię do Was i zdradzić Wam, że gdy już się na tych stadionach spotkamy, to będziemy mogli się cieszyć nowym albumem. Który tam będzie. Wyśpiewywany.

Szykuje się miłe powitanie lata.