Ekipa Up To Date Festival prezentuje Pierwszy Latający Salon Ambientu

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2022 12:42
Kolejna niezwykła akcja zespołu UTD.
Pierwszy Latający Salon Ambientu
Pierwszy Latający Salon AmbientuFoto: mat. promocyjne

Było już słuchanie ambientu w klubach, w pałacach, na dywanach i na trawie. Takiego czegoś jednak jeszcze nie było - ekipa Up To Date Festival zaprasza na Pierwszy Latający Salon Ambientu!

Jeśli ambient i natura są Wam bliskie, to nie możecie przegapić takiej okazji. Tym razem miejsce poduch i dywanów zajmie latający kosz wielkiego balonu, w którym usłyszeć będzie można ambientowy DJ set Dtekka, czyli twórcy serii Salonów Ambientu i współtwórcy Up To Date Festivalu.

Pierwszy Latający Salon Ambientu jest kontynuacją akcji #dontworrybeyourself, którą rozpoczęto, odsłonięciem nowego muralu na Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku. Więcej o tym dowiecie się tutaj.

Organizatorzy akcji przewidzieli 10 pakietów, dzięki którym słuchacze będą mogli wspólnie z nimi unieść się nad ziemię i podziwiać nie tylko piękno naszej planety, ale i oddawać się kojącym brzmieniom muzyki.

Ekipa UTD połączyła siły z firmą Electrum, której balon poniesie uczestników nad malowniczymi rozlewiskami Narwi lub Puszczy Knyszyńskiej (wiele zależy od pogody w dniu lotu), by wesprzeć działalność fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Całość zebranej kwoty zasili konto Fundacji i wesprze akcję tworzenia Centrów Pomocy Dzieciom, których celem jest pomoc krzywdzonej młodzieży.

Pieniądze na ten szczytny cel zbierane są przez cały czas, od teraz, do finału akcji, który stanowić będzie publikacja filmu z zarejestrowanego lotu z ambientowym DJ setem Dtekka oraz podsumowaniem zbiórki.

Pakiety na Pierwszy Latający Salon Ambientu możecie licytować tu.

Więcej na temat Pierwszego Latającego Salonu Ambientu znajdziecie tutaj.

 

 

AŚ, mat. prasowe

Zobacz więcej na temat: ambient