Catz 'n Dogz i Krzysztof Zalewski przeganiają "Chmurę"

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2022 08:03
Na takie połączenie warto było czekać.
Catz n Dogz
Catz 'n DogzFoto: Follow The Step/mat. prasowe

Tworzony przez Grzegorza Demiańczuka i Wojciecha Tarańczuka świetny projekt Catz n' Dogz właśnie podzielił się nowym singlem. Panowie od lat z powodzeniem podbijają świat muzyki elektronicznej. Grali już chyba wszędzie na świecie - od Australii czy Brazylii po Indie. Są gwiazdami sceny DJskiej, ale chętnie produkują i tworzą muzykę, zapraszając do współpracy polskie i światowe gwiazdy. Tym razem swoje muzyczne barwy dorzucił Krzysztof Zalewski, czego efektem jest numer "Chmura".

- To piosenka o problemach, z którymi nie wiemy, jak sobie poradzić. Gdy jesteśmy w dołku, nie widzimy rozwiązania, pochłania nas czarna chmura, a przecież czasem wystarczy mały impuls pomoc kogoś bliskiego, żeby świat nabrał na nowo ciepłych barw. Niekiedy potrzebny jest tylko czas. Negatywne momenty w życiu też są nam potrzebne - tłumaczy Wojciech Tarańczuk.

Catz 'n Dogz - Chmura (Feat. Krzysztof Zalewski) (Official Visualizer) / YouTube: Catz 'n Dogz Official

30 września będzie mieć premierę kolejny album Catz 'n Dogz. "Punkt" ma dla nich szczególne znaczenie. Po pierwsze dlatego, że zaprosili do współpracy wokalistów, których szanują i słuchają na co dzień, których głos, przekaz i artystyczna droga są im najbliższe. I tak na płycie znalazły się utwory stworzone razem z Krzysztofem Zalewskim, Kayah, Szczylem, Baaschem, Pauliną Przybysz, Rosalie, Łoną, Rebeką, Schafterem i Kubą Karasiem. Po drugie dlatego, że album opowiada o takim momencie w życiu, który jest kluczowy, ważny, przełomowy. Kolejne piosenki to historie bardzo nam bliskie, o szukaniu własnej drogi, odwadze bycia sobą, o takim punkcie, który choć trudny, zmienia wszystko.

Dodatkowo premierze albumu będzie towarzyszyć trasa koncertowa Catz 'n Dogz z zaproszonymi gośćmi w największych polskich miastach:
12.10 Poznań / TAMA
13.10 Sopot / Sfinks700
19.10 Wrocław / NFM
20.10 Kraków / Hype Park
21.10 Warszawa / Niebo

 

 

AŚ, mat. prasowe

Zobacz więcej na temat: Catz'n'Dogz Krzysztof Zalewski