asthma zapowiada drugi album osobistym singlem

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2023 20:54
Posłuchajcie "żylety".
asthma
asthmaFoto: Mariana Hernandez/Def Jam Recordings Poland/mat. prasowe

Jeden z najbardziej oryginalnych raperów młodego pokolenia, asthma, opublikował właśnie "żyletę". Nowy singiel to zapowiedź drugiego solowego albumu artysty. Podobnie jak w przypadku "manifestu", nowa płyta także zostanie wydana pod skrzydłami Def Jam Recordings Poland.

"żyleta" to bardzo osobisty i do bólu szczery numer asthmy, który nie kryje przed swoimi fanami niczego i wprost mówi o demonach, które prześladowały go w ostatnim czasie.

asthma - żyleta / Spotify: asthma

- W okolicach premiery "manifestu" przeżyłem najgorsze wydarzenia, z którymi przyszło mi się mierzyć. Cały rok tworzenia płyty był usłany trudnymi wydarzeniami. Niejednokrotnie chciałem skończyć swoje życie, niejednokrotnie miałem dość i nie widziałem światła. Burza krzywdy i bólu niszczyła mnie i moją wrażliwość, nie pozwalała widzieć piękna w życiu. Było ono dla mnie przez bardzo długi czas ciężarem, bałem się go bardziej niż śmierci. Finalnie wszystko prowadziło mnie ku szczęściu i równowadze, którymi od pół roku mogę się cieszyć. Ta płyta to kino drogi, ten utwór jest chwilą, w której decyduję się na podążenie nią mimo wszystko, świadomy siebie i swojej wartości. To podziękowanie najbliższym za obecność, muzyce za wpływ na moje życie i światu za opaczność nade mną - opowiada asthma.

Zapowiedziana właśnie płyta nosić będzie tytuł "nowe życie".