2 koncerty to za mało. Taylor Swift zagra na PGE Narodowym trzykrotnie

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2023 19:31
Tego nie zrobił jeszcze nikt.
Taylor Swift
Taylor SwiftFoto: Universal Music Polska/mat. prasowe

Pierwsza koncertowa wizyta w Polsce i od razu rekord. Taylor Swift zostanie pierwszą artystką w historii, która zagra na PGE Narodowym trzy dni z rzędu.

20 czerwca Taylor Swift oficjalnie zapowiedziała pierwszy występ w naszym kraju od początku swojej kariery. Tydzień później przekazano informację o dodatkowej dacie dzień później, 3 sierpnia. Teraz firma Alter Alt zajmująca się organizacją wydarzenia potwierdziła, że światowa gwiazda rozgrzeje publiczność na PGE Narodowym także 1 sierpnia.

Przy okazji poznaliśmy gościa specjalnego wszystkich trzech koncertów. I tutaj także jest mocno, gdyż podczas pierwszych sierpniowych wieczorów zaprezentuje się słynna pop rockowa formacja Paramore z Hayley Williams za sterami.

The Eras Tour to trasa koncertowa, podczas której artystka zabiera uczestników w muzyczną podróż po wszystkich etapach swojej bogatej kariery. Każdy występ trwa blisko trzy godziny, a Taylor prezentuje podczas show aż 44 utwory podzielone na 10 aktów - tyle, ile ma na swoim koncie długogrających albumów.