Na chacie z Darią Zawiałow. Nowy singiel i teledysk

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2023 12:45
Kolejny zwiastun nowej płyty już jest!
Daria Zawiałow
Daria ZawiałowFoto: Karol Gustavv Małecki/Sony Music Entertainment Poland/mat. prasowe

Po wielkim sukcesie singli "FIFI HOLLYWOOD" i "Złamane serce jest ok" przyszła pora na kolejną odsłonę zbliżającego się wielkimi krokami albumu Darii Zawiałow. Dziś artystka podzieliła się z publiką utworem "Z Tobą na chacie".

- Napisałam ten utwór bazując na moich doświadczeniach, tuż po tym jak wróciłam z najlepszego wypadu mojego życia w 2022 roku - napisała Daria Zawiałow prezentując nowy kawałek.

"Z Tobą na chacie" ląduje wraz z nowojorskim teledyskiem Nikodema Marka i Kuby Wójcika. Po dwóch klipach nakręconych w Los Angeles przyszła pora na największe miasto wschodniego wybrzeża.

Daria Zawiałow - Z Tobą na chacie (Official Video) / YouTube: Daria Zawiałow

Wszystkie utwory, które trafią na czwarty album Darii powstały we współpracy z Bartoszem Dziedzicem. Przy tworzeniu płyty duetowi od strony muzycznej przyświecały gitarowe lata dziewięćdziesiąte, a lirycznie artystka postanowiła wyjść tym razem z roli narratora i skupić się na swoich osobistych doświadczeniach i przemyśleniach.

Premiera nowego albumu zaplanowana jest na jesień. Tuż po jego publikacji, artystka wyruszy w trasę koncertową, która obejmować będzie pięć największych hal koncertowych w Polsce:
02.12.23 - Warszawa - COS TORWAR "Koncert Premierowy"
16.02.24 - Gdańsk - ERGO ARENA
24.02.24 - Wrocław - HALA STULECIA
09.03.24 - Kraków - TAURON ARENA KRAKÓW
30.03.24 - Poznań - SALA ZIEMI
28.04.24 - Warszawa - COS TORWAR

 

Zobacz więcej na temat: Daria Zawiałow