O.S.T.R. z pierwszym singlem "na swoim"

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2024 16:39
Legenda rapu rozpoczyna nowy rozdział.
O.S.T.R., Młody Olisadebe, LUCK7
O.S.T.R., Młody Olisadebe, LUCK7Foto: Sony Music Entertainment Poland/mat. prasowe

Kilka dni temu w sieci gruchnęła wiadomość o odejściu O.S.T.R.-a z Asfalt Records. Wytwórnia, która była muzycznym domem rapera przez ponad dwadzieścia lat, nie będzie wydawać już jego twórczości. Rozstanie przebiegło - jak można było się spodziewać - w serdecznej atmosferze.

- Odszedłem z Asfalt Records z racji tego, że Tytus zajmuje się zupełnie innymi rzeczami, zupełnie innymi biznesami. Nie ma czasu na prowadzenie wytwórni. Generalnie taka normalna kolej rzeczy - po 23 latach każdy może zmienić swoją pasję, dlatego też życzę Marcinowi jak najlepiej - mówi O.S.T.R. w opublikowanym w social mediach nagraniu wideo.

Od teraz Ostry muzykę wydawać będzie pod własną banderą, a dystrybucyjnie wspierać go będzie Sony Music Entertainment Poland. Pierwszym wydawnictwem O.S.T.R.-a "na swoim" będzie niezobowiązujący album nagrany z ziomalami: Młodym Olisadebe i LUCK7. Cyfrowa wersja "Poczekaj, sprawdzę w telefonie" ukaże się 29 lutego, a limitowana fizyczna odsłona trafi do słuchaczy 27 marca. Pierwszy singiel z płyty jest już dostępny:

O.S.T.R., Młody Olisadebe, LUCK7 - Best I Can / Spotify

 

Zobacz więcej na temat: o.s.t.r. Asfalt Records Tytus