Polskie Radio
Section05
o.s.t.r.

Hotelowa pogawędka uratowała Trójkowy koncert – Hirek Wrona odsłania kulisy występu O.S.T.R.a i Sofy

Można powiedzieć, że do wielkiego sukcesu Trójkowego koncertu O.S.T.R.a i Sofy paradoksalnie przyczyniła się… porażka. Tajemnicę ujawnił Hirek Wrona w rozmowie z Justyną Grabarz: on kulisy koncertu zna najlepiej, gdyż najpierw go dogadał, a gdy pojawiło się niebezpieczeństwo odwołania – uratował! 
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA koncerty w Polskim Radiu Koncerty w Trójce o.s.t.r. Sofa Hirek Wrona Justyna Grabarz Trójka

O.S.T.R. nie wystąpi u Wojewódzkiego. Chodzi o PRL-owską przeszłość. "Jego ojciec skazał moich bliskich"

Raper Adam Ostrowski (znany jako O.S.T.R.) powiedział, dlaczego nigdy nie zdecydował się przyjąć zaproszenia do programu Kuby Wojewódzkiego, mimo iż dostawał od niego liczne propozycje. Muzyk wyjaśnił, że chodzi o komunistyczną przeszłość rodziny gwiazdy TVN - ojciec Wojewódzkiego był PRL-owskim prokuratorem. - Nie mógłbym tego zrobić swoim rodzicom - stwierdził.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Kuba Wojewódzki o.s.t.r. media PRL komunizm

Muzyczne wagary w środku dnia

We wtorkowej odsłonie audycji "Nasza tonacja" Radosław Okrasko zaprosił nas na muzyczne wagary w ciągu dnia. Na liście zaprezentowanych wykonawców znaleźli się m.in. Muniek Staszczyk (ale nie w wydaniu solowym!), legenda jazz-rocka Laboratorium z gościnnym udziałem O.S.T.R. i wirtuoz harmonijki ustnej Sławomir Wierzcholski.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp Radosław Okrasko Trójka o.s.t.r. Mata natalia lesz Sławomir Wierzcholski Tede muniek Muniek Staszczyk