Mieszanka elektroniki z hip-hopem - pierwsi artyści SnowFest Festival 2023

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2022 17:49
Oto, kto rozpali publiczność w Szczyrku.
Fisz Emade Tworzywo
Fisz Emade TworzywoFoto: Bart Pagoda / mat. promocyjne Mystic Production

Jak co roku muzyczne emocje w naszym kraju mają swój początek w Szczyrku, gdzie sezon na festiwalowe granie otwiera SnowFest Festival. Organizatorzy imprezy łączącej sport zimowy z najlepszą muzyką przedstawili właśnie pierwszych artystów kolejnej edycji. Kto 3 i 4 marca zadba o porządną oprawę śnieżnych wyczynów?

Dimension - brytyjski DJ i producent muzyki elektronicznej, którego wielki potencjał dostrzegli m.in. Chase & Status, Skrillex czy deadmau5. W ciągu ostatnich kilku lat zbudował solidną dyskografię, w kótrej nie brak klubowych hitów.

Fisz Emade Tworzywo, czyli rodzimy duet braci Waglewskich, który od lat serwuje słuchaczom hip-hop w wydaniu alt. Eksperymentując starają się, by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik - wysoka jakość i zaangażowanie.

Bass Astral (Kuba Tracz) - muzyk związany z elektroniką, który na polskiej scenie muzycznej tworzy od lat. Największy rozgłos przyniósł mu projekt współtworzony z Igorem Walaszkiem, który nosił nazwę Bass Astral x Igo. Teraz Kuba swoich fanów raczy najlepszą muzyką w pojedynkę.

An On Bast jest kompozytorką i producentką muzyczną, aktywną na międzynarodowej scenie muzyki elektronicznej przez ostatnie 15 lat. Wyjątkowa kombinacja jej bogatej wyobraźni i doskonałych zdolności technicznych pozwala jej serwować wyjątkowe doznania muzyczne, które tym razem opatrzone będą w zimową scenerię.

asthma, czyli zdecydowanie jeden z najciekawszych rapowych graczy młodego pokolenia. W zeszłym roku zaprezentował świetny, ambitny krążek "manifest". Absolutny must-see (must-hear), jeśli ma się zamiar trzymać rękę na hip-hopowym pulsie.