Skubas zapowiada nowy album

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2023 17:29
Jest też tytułowy singiel.
Skubas
SkubasFoto: Bartosz Mieloch/Kayax/mat. prasowe

Dziś swoją premierę ma utwór "Co i tak nadejdzie" Skubasa. Singiel zapowiada album o tym samym tytule. Będzie to czwarte długogrające wydawnictwo artysty znanego z takich emocjonalnych piosenek jak "Nie mam dla Ciebie miłości" czy "Linoskoczek".

Nowy utwór, z gościnnym udziałem utalentowanego Dawida Tyszkowskiego, znalazł się w filmie "Dzisiaj śpisz ze mną", który - podobnie jak singiel - premierę ma w pierwszy dzień marca na platofrmie Netflix. Fragmenty produkcji można zobaczyć również w teledysku, zrealizowanym przez Bartosza Mielocha.

Skubas feat. Dawid Tyszkowski - Co i tak nadejdzie (Official Video) / YouTube: KayaxTV

- "Co i tak nadejdzie" to refleksja o przemijaniu, o miłości i śmierci, nieuchronności pewnych zdarzeń. Tłem do tego utworu jest zupełnie spontaniczne spotkanie z Dawidem Tyszkowskim. Cieszy mnie, że pomimo różnicy prawie jednego pokolenia między nami, od razu znaleźliśmy wspólny język. Okazało się, że mamy podobną wrażliwość. Nie myślałem, że będzie mi dane porozmawiać z dwudziestolatkiem tak głęboko na temat przemijania i tego, co w życiu najważniejsze. Cieszę się, że młodzi ludzie potrafią tak rozmawiać jak Dawid. I tak śpiewać - opowiada o nowym utworze Skubas.

Nadchodzący album artysty, którego data premiery jeszcze nie jest znana, ma być "melodyjny, prosty, jednocześnie mówiący o rzeczach ważnych".

Sprawdź też:
• Skubas i Kwiat Jabłoni ostrzegają: "Zaraz się zacznie"

 

Zobacz więcej na temat: Skubas