SnowFest Festival zamyka line-up tegorocznej odsłony

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2024 14:19
Z kim widzimy i bawimy się w Szczyrku?
SnowFest Festival 2023
SnowFest Festival 2023Foto: Mateusz Czech/SnowFest Festival/mat. prasowe

Już tylko niecałe trzy tygodnie dzielą nas od kolejnej odsłony najgorętszego zimowego festiwalu na mapie Polski. Przygotowania do SnowFest Festival 2024 wkraczają w decydującą fazę, a organizatorzy zamieszania przedstawiają uczestnikom ostatnie szczegóły imprezy - właśnie przedstawiony został kompletny line-up wydarzenia.

Do ogłoszonych już wcześniej wykonawców dołączają Barnim, Naro, DJ Noz, Blaki Selektah, Hubert, Truant i Spisek Jednego, którzy staną za dekami zjawiskowej wizualnie Sceny Jelenia.

Na festiwal w wielkim stylu powraca scena BLONDE Music Bar, gdzie przez dwa dni w igloo królować będzie muzyka house a o atmosferę na parkiecie zadbają czołowi reprezentanci tego gatunku, m.in. Glasse, Novika, Duszne Granie oraz Lulu Malina.

W tym roku pojawią się również nowe sceny, które zapewnią uczestnikom festiwalu maksymalne doznania muzyczne, i tak na Future Club spodziewajcie się oryginalnego miksu w rytmie muzyki house, klasycznego disco i rapu, a także autorskiej mieszanki nowości i największych elektronicznych bangerów. Reprezentować ją będą m.in.: NeenNah, Vinylstealer, Haade, Kraas-T.

Oficjalny plakat promocyjny SnowFest Festival 2024

Nieodłącznym elementem każdej edycji festiwalu są sportowe zmagania najlepszych riderów w kraju nad Wisłą! SnowFest Games Accelerated by Taycan, to jeden z największych i najbardziej widowiskowych show feestyle’owych w tej części Europy. W pojedynku o tytuł najlepszego zawodnika w konkurencji Big Air oraz Samsung Best Trick, zmierzy się czołówka sceny snowboardowej oraz freski.

Wszystkie szczegóły SnowFest Festival 2024 (1-2 marca) znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

Czwórka po raz kolejny objęła festiwal swoim patronatem.

 

Zobacz więcej na temat: SnowFest