Nowe Technologie

Atrakcyjne mikropłatności YetiPay

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2013 10:42
Firma YetiPay nawiązała współpracę z portalem społecznościowym NK.pl. Teraz użytkownicy portalu korzystać mogą z nowego rozwiązania - elektronicznego portfela YetiPay.
Atrakcyjne mikropłatności YetiPay

 

Nowoczesny system mikropłatności - YetiPay rośnie w siłę. Firma właśnie rozpoczęła współpracę z dużym partnerem – portalem społecznościowym NK.pl. Poszerza tym samym grono partnerów biznesowych, do którego należą już m.in.: Alawar Games, Interia, Audioteka, Chomikuj, Ciufcia, Press, Wprost, Woblink, Virtualo.

„Coraz większa grupa naszych użytkowników chętnie korzysta z wirtualnych dóbr, dlatego rozwój systemu mikropłatności na NK odpowiada na ich potrzeby. W ostatnim czasie skoncentrowaliśmy się na usprawnieniu mechanizmów transakcyjnych tak, aby były bardziej intuicyjne i sprawne. Współpraca z YetiPay wpisuje się w ten proces. Ten system mikropłatności ma już ponad 300 000 użytkowników, którzy wykonali prawie 1 000 000 transakcji. NK jest dla nich nową przestrzenią do korzystania z wirtualnych dóbr”. – powiedział Paweł Petkowicz, pełnomocnik zarządu ds. przychodów i business development w Naszej Klasie Sp. z o.o.

  • System YetiPay gwarantuje łatwy, bezpieczny i szybki sposób nabywania kontentu elektronicznego, dzięki czemu zyskuje coraz silniejszą pozycję na rynku mikropłatności. Wyróżniając się na tle innych systemów płatniczych krótką ścieżką zakupu i szybkością transakcji.
  • Użytkownik, posiadający wirtualny portfel YetiPay bez zbędnego logowania do konta bankowego czy uciążliwej rejestracji, ma możliwość dokonania nawet najmniejszych opłat w sieci. Począwszy od serwisów z kontentem elektronicznym (np. e-gazety, informacje specjalistyczne, e-booki), skończywszy na serwisach  elektronicznej rozrywki (np. gry online, mp3, VOD). Jeden, wirtualny portfel YetiPay daje możliwość przeprowadzania wielu transakcji w różnych miejscach, bez konieczności zakładania kilku kont i mrożenia środków na każdym z nich.
  • System mikropłatności YetiPay jest atrakcyjny dla wydawców. Pozwala im na skuteczne monetyzowanie treści, a także utrzymywanie atrakcyjnych cen produktów, poprzez pobieranie prowizji wyrażonej procentowo -  bez stałych opłat za transakcję. Oprócz korzystnych warunków finansowych, YetiPay zachęca prostotą i łatwością zintegrowania systemu.

 autor: Mariola Czapkiewicz