Nowe Technologie

Wielofunkcyjne urządzenie Brother DCP-J132W

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2014 09:30
Brother DCP-J132W to kolorowe, atramentowe urządzenie wielofunkcyjne z serii Print 3.0, które spełni potrzeby nawet najbardziej wymagającego indywidualnego użytkownika lub domowego biura.
Brother DCP-J132W
Brother DCP-J132WFoto: materiały prasowe

Oferuje ono funkcję druku z prędkością 6 obrazów na minutę w trybie kolorowym oraz 11 obrazów na minutę w trybie monochromatycznym, a także możliwość kopiowania i skanowania. Model posiada funkcję skalowania N-in-1, która pozwala użytkownikom na kopiowanie dwóch lub czterech stron na jednej stronie. DCP-J132W został wyposażony w czytelny, wielofunkcyjny jednoliniowy wyświetlacz LCD. Dodatkowo model oferuje szybką i bezproblemową konfigurację z sieciami bezprzewodowymi Wi-Fi.

Prezentowany model jest także wyposażony w cztery oddzielne pojemniki z tuszem – w razie wyczerpania się tuszu w jednym z nich, użytkownik wymienia tylko pusty pojemnik. Urządzenie DCP-J132W umożliwia również wykorzystanie opcjonalnych, wysokowydajnych tuszy, które pozwalają na wydruk nawet 600 stron (zarówno w trybie monochromatycznym jak i kolorowym).

Brother DCP-J132W – za pośrednictwem aplikacji Brother iPrint&Scan lub Apple AirPrint oraz Google Cloud Print – pozwala na drukowanie z szerokiej gamy urządzeń mobilnych: tabletów i smartfonów. Umożliwia także bezpośrednie drukowanie z i skanowanie do takich usług jak Google Drive, Facebook, Flickr, Dropbox, Picasa, Box, SkyDrive oraz Evernote.autor: Materiał prasowy

Czytaj także

Brother MFC-J6520DW

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2014 08:00
Brother MFC-J6520DW to kolorowe, atramentowe urządzenie wielofunkcyjne z serii Print 3.0, oferujące funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Urządzenie osiąga prędkość druku na poziomie 22 obrazów na minutę przy druku monochromatycznym oraz 20 obrazów na minutę przy druku kolorowym zgodnie z normą ISO/IEC 24734.
rozwiń zwiń