X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Wielofunkcyjne urządzenie Brother DCP-J132W

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2014 09:30
Brother DCP-J132W to kolorowe, atramentowe urządzenie wielofunkcyjne z serii Print 3.0, które spełni potrzeby nawet najbardziej wymagającego indywidualnego użytkownika lub domowego biura.
Brother DCP-J132W
Brother DCP-J132WFoto: materiały prasowe

Oferuje ono funkcję druku z prędkością 6 obrazów na minutę w trybie kolorowym oraz 11 obrazów na minutę w trybie monochromatycznym, a także możliwość kopiowania i skanowania. Model posiada funkcję skalowania N-in-1, która pozwala użytkownikom na kopiowanie dwóch lub czterech stron na jednej stronie. DCP-J132W został wyposażony w czytelny, wielofunkcyjny jednoliniowy wyświetlacz LCD. Dodatkowo model oferuje szybką i bezproblemową konfigurację z sieciami bezprzewodowymi Wi-Fi.

Prezentowany model jest także wyposażony w cztery oddzielne pojemniki z tuszem – w razie wyczerpania się tuszu w jednym z nich, użytkownik wymienia tylko pusty pojemnik. Urządzenie DCP-J132W umożliwia również wykorzystanie opcjonalnych, wysokowydajnych tuszy, które pozwalają na wydruk nawet 600 stron (zarówno w trybie monochromatycznym jak i kolorowym).

Brother DCP-J132W – za pośrednictwem aplikacji Brother iPrint&Scan lub Apple AirPrint oraz Google Cloud Print – pozwala na drukowanie z szerokiej gamy urządzeń mobilnych: tabletów i smartfonów. Umożliwia także bezpośrednie drukowanie z i skanowanie do takich usług jak Google Drive, Facebook, Flickr, Dropbox, Picasa, Box, SkyDrive oraz Evernote.autor: Materiał prasowy

Czytaj także

Brother MFC-J6520DW

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2014 08:00
Brother MFC-J6520DW to kolorowe, atramentowe urządzenie wielofunkcyjne z serii Print 3.0, oferujące funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Urządzenie osiąga prędkość druku na poziomie 22 obrazów na minutę przy druku monochromatycznym oraz 20 obrazów na minutę przy druku kolorowym zgodnie z normą ISO/IEC 24734.
rozwiń zwiń