Nowe Technologie

MultiPad PMP5197D

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2012 00:00
Nowy Prestigio to 9,7-calowy wyświetlacz, matryca IPS o wysokiej rozdzielczości, 16GB pamięci wewnętrznej, 2 kamery i wytrzymała bateria.
MultiPad PMP5197D
MultiPad PMP5197D

 

Za sprawą wyróżniających parametrów, ale także proponowanej ceny, PMP5197D stanowi konkurencję dla obecnych na rynku tabletów o podobnych wymiarach - iPada i modelu Galaxy Tab.

 


  • Urządzenie posiada duży, bo 9,7-calowy wyświetlacz oraz matrycę IPS, która zapewnia równomierne podświetlenie ekranu, zwiększa kąt widzenia i ubogaca paletę barw, co pozwala na wygodną obsługę urządzenia w oferowanej, wysokiej rozdzielczości 1024x768 pikseli. Warto też zwrócić uwagę na dwie wbudowane kamery, gdzie frontowa, zwyczajowo w rozdzielczości 0.3 lub 1.3MPx, została (podobnie jak tylna kamera) wyposażona w matrycę 2MPx, zapewniając komfortowe wideo rozmowy. Kolejnym wyróżniającym parametrem nowego MultiPada, jest bardzo wydajna bateria o pojemności 8000mAh, dająca użytkownikowi możliwość wielogodzinnej radości z oglądania filmów i korzystania z innych multimedialnych funkcji bez konieczności podłączania urządzenia do zasilania.

 


  • Za sprawne działanie aplikacji na zainstalowanym systemie Android w wersji 4.0 ICS odpowiedzialny jest wydajny procesor oparty o  architekturę ARM Cortex A8 o taktowaniu 1.0GHz i 1GB pamięć RAM typu DDR3. Warta uwagi jest także pojemność wewnętrznej pamięci wynosząca 16GB, którą można w razie potrzeby dodatkowo rozbudować zewnętrzną kartą microSD aż o 16GB, co daje ogromną przestrzeń dyskową na ulubione multimedia. Na obudowie MultiPada znajdziemy także port HDMI, który pozwoli na połączenie urządzenia z monitorem zewnętrznym w razie potrzeby prezentacji multimediów na ekranie o większej przekątnej.

 


  • Cena : 999 zł

Zobacz więcej na temat: android ipad tablety