X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

NEC: odnowiona seria projektorów M

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2012 00:00
Pięć nowych modeli o rozdzielczości XGA (1024x768) i WXGA (1280x800) i jasności od 2700 do 3600 ANSI lumenów dysponuje takim samym zoomem optycznym 1.7x, jak wcześniejsze modele z serii M.
Projektor NEC M300W
Projektor NEC M300W

 

Daje to większą swobodę w ustawieniu projektora w sali, a ponadto zmniejsza koszt instalacji podczas wymiany starszych modeli projektorów podsufitowych.

Żywotność lampy wydłużono do 10 tysięcy godzin, a nowa aplikacja NEC Wireless Image Utility na system operacyjny iOS umożliwia przeprowadzenie bezprzewodowo prezentacji bezpośrednio z iPhone’a lub iPada.

W ramach promocji do końca 2013r. do nowych projektorów M dodawane będzie oprogramowanie DisplayNote Presenter. Pozwala ono zmienić każdy projektor z serii M w rozwiązanie, które jest połączeniem tablicy interaktywnej i tabletu, co przyda się zwłaszcza w sektorze edukacyjnym, przenosząc interaktywne nauczanie na nowy poziom.  Darmową licencję DisplayNote Presenter mogą pobrać klienci, którzy do 31.12.2013r kupią dowolny projektor z serii M, UM, U oraz monitory wielkoformatowe multitouch:  MulitiSync V462TM i MulitiSync V651TM.

Zgodnie z filozofią NEC Green Vision i dla obniżenia kosztów TCO, nowe projektory z serii M oferują kilka istotnych korzyści ekologicznych. Obejmuje to m.in: przedłużenie żywotności lampy do 10 tysięcy godzin czy promowanie pracy projektora w niższej niż maksymalna jasności lampy (nowe nazewnictwo trybów pracy lampy zostało wprowadzone właśnie wraz z uruchomieniem nowej serii projektorów M).

Dostępność i gwarancja

Nowe modele projektorów z serii M są już dostępne na rynku. Projektory są objęte standardową, trzyletnią gwarancją, w tym sześciomiesięcznym (lub 1000 przepracowanych godzin, w zależności do tego, co nastąpi pierwsze) okresem gwarancyjnym na lampę. Klienci z sektora edukacyjnego mogą zarejestrować swój projektor, otrzymując w ten sposób darmową gwarancję rozszerzoną do 3 lat lub 3000 godzin.)

 autor: Mariola Czapkiewicz/NEC

Zobacz więcej na temat: ipad projektor tablety