Nowe Technologie

NEC: odnowiona seria projektorów M

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2012 00:00
Pięć nowych modeli o rozdzielczości XGA (1024x768) i WXGA (1280x800) i jasności od 2700 do 3600 ANSI lumenów dysponuje takim samym zoomem optycznym 1.7x, jak wcześniejsze modele z serii M.
Projektor NEC M300W
Projektor NEC M300W

 

Daje to większą swobodę w ustawieniu projektora w sali, a ponadto zmniejsza koszt instalacji podczas wymiany starszych modeli projektorów podsufitowych.

Żywotność lampy wydłużono do 10 tysięcy godzin, a nowa aplikacja NEC Wireless Image Utility na system operacyjny iOS umożliwia przeprowadzenie bezprzewodowo prezentacji bezpośrednio z iPhone’a lub iPada.

W ramach promocji do końca 2013r. do nowych projektorów M dodawane będzie oprogramowanie DisplayNote Presenter. Pozwala ono zmienić każdy projektor z serii M w rozwiązanie, które jest połączeniem tablicy interaktywnej i tabletu, co przyda się zwłaszcza w sektorze edukacyjnym, przenosząc interaktywne nauczanie na nowy poziom.  Darmową licencję DisplayNote Presenter mogą pobrać klienci, którzy do 31.12.2013r kupią dowolny projektor z serii M, UM, U oraz monitory wielkoformatowe multitouch:  MulitiSync V462TM i MulitiSync V651TM.

Zgodnie z filozofią NEC Green Vision i dla obniżenia kosztów TCO, nowe projektory z serii M oferują kilka istotnych korzyści ekologicznych. Obejmuje to m.in: przedłużenie żywotności lampy do 10 tysięcy godzin czy promowanie pracy projektora w niższej niż maksymalna jasności lampy (nowe nazewnictwo trybów pracy lampy zostało wprowadzone właśnie wraz z uruchomieniem nowej serii projektorów M).

Dostępność i gwarancja

Nowe modele projektorów z serii M są już dostępne na rynku. Projektory są objęte standardową, trzyletnią gwarancją, w tym sześciomiesięcznym (lub 1000 przepracowanych godzin, w zależności do tego, co nastąpi pierwsze) okresem gwarancyjnym na lampę. Klienci z sektora edukacyjnego mogą zarejestrować swój projektor, otrzymując w ten sposób darmową gwarancję rozszerzoną do 3 lat lub 3000 godzin.)

 autor: Mariola Czapkiewicz/NEC

Zobacz więcej na temat: ipad projektor tablety