X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

AVM wraca do Polski z pełną ofertą

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2013 04:00
AVM wraca na polski rynek. W Polsce będą obecne wszystkie produkty sygnowane nazwą FRITZ!: m.in. wielofunkcyjny router, powerline, WLAN repeater i karta sieciowa WiFi. Urządzenia otrzymają polskie interfejsy i pełne wsparcie techniczne.
WLAN Repeater 300E
WLAN Repeater 300E

Na rynek w Polsce producent – firma AVM wprowadzi szereg urządzeń sieciowych, m.in.  wielofunkcyjny inteligentny router FRITZ!Box 3270, kartę sieciową FRITZ!WLAN USB Stick N, FRITZ!WLAN Repeater 300E oraz FRITZ!Powerline 500E. Ze względu na swoją wszechstronność FRITZ!Box stanowi prawdziwe cyfrowe serce domu, FRITZ!Powerline umożliwia wykorzystanie sieci elektrycznej do udostępniania domowej sieci komputerowej, FRITZ!WLAN Repeater znacząco zwiększa zasięg i wydajność sieci, a FRITZ!WLAN USB Stick pozwala na błyskawiczne podłączenie komputera do sieci bezprzewodowej.

FRITZ! po polsku

Urządzenia FRITZ! zostały włączone do oferty największych polskich dystrybutorów sprzętu IT. Wysoka niemiecka jakość urządzeń oraz prostota ich obsługi to najważniejsze atuty FRITZ! Urządzenia są zaopatrzone w polskojęzyczne instrukcje obsługi, do dyspozycji użytkowników pozostaje także polskojęzyczny system wsparcia technicznego. Produkty FRITZ! są kompatybilne z większością dotychczas dostępnych na polskim na rynku urządzeń sieciowych. Użytkownicy FRITZ! mają zapewnione bezpłatne i regularne aktualizacje oprogramowania.

  • FRITZ!Box 3270 łączy funkcje bezprzewodowego routera i serwera mediów; pozwala na podłączenie wszystkich komputerów w domu lub biurze do sieci Internet za pośrednictwem linii ADSL/ADSL2+ lub łączy kablowych oraz bezprzewodowo w standardzie WLAN 802.11n 300 Mbit/s. Ponadto FRITZ!Box oferuje możliwość korzystania z internetu mobilnego za pomocą modemów USB HSPA/LTE, a także  specjalne integracje z smartfonami i tabletami z systemami Android oraz iOS.
  • FRITZ!WLAN USB Stick N łączy komputer z sieciami WLAN; wyjątkowo prostą instalację zapewnia technologia Stick&Surf.
  • FRITZ!WLAN Repeater 300E zwiększa zasięg i wydajność sieci WLAN N 300 Mbit/s; kompatybilny ze wszystkimi standardowymi routerami WLAN; prosta instalacja w każdym gniazdku elektrycznym.
  • FRITZ!Powerline 500E udostępnia sieć domową w gniazdkach elektrycznych z prędkością przesyłu danych aż do 500 Mbit/s; wyjątkowo proste i energooszczędne połączenie wszystkich elementów sieci domowej;  domyślnie aktywowane bezpieczne szyfrowanie zgodnie ze 128-bit AES.

FRITZ!Box 3270: pierwszy router na rynku polskim  

FRITZ!Box 3270 pozwala w pełni wykorzystać połączenia ADSL i ADSL2+ z prędkością do 24 Mbit/s. Dzięki WLAN i czterem portom Ethernet, komputery i inne urządzenia sieciowe mogą być szybko i bezpiecznie połączone z Internetem. FRITZ!Box wyposażono w uniwersalny port WAN Ethernet dlapodłączenia Internetu z operatorami sieci kablowych i osiedlowych. Dodatkowo wsparcie dla modemów USB HSPA/LTE umożliwia korzystania z zalet Internetu mobilnego.

Dodatki

Port USB 2.0 oferuje szeroki wachlarz sieciowych zastosowań urządzeń USB, takich jak drukarki czy twarde dyski. Rozszerzona funkcjonalność NAS z serwerem mediów i zintegrowanymi zasobami mediów online otwierają nowe możliwości dla sieci domowych, ponieważ użytkownicy mają dostęp do mediów takich jak muzyka, zdjęcia czy filmy z dowolnego miejsca w sieci – nawet, gdy komputer jest wyłączony. Obszerne oprogramowanie, podlegające  regularnym i bezpłatnym aktualizacjom, zawiera dodatkowe funkcje takie jak firewall, kontrola rodzicielska, tryb  nocny WLAN czy wirtualną sieć bezprzewodową dla gości. Smartfony z systemem Android oraz  z serii iPhone mogą być również zintegrowane z siecią domową umożliwiając użytkownikom telefonowanie przez Internet.

WLAN N w pasmie częstotliwości 2,4 albo 5 GHz

Standard  bezprzewodowy WLAN N  oraz wieloantenowa transmisja MIMO   zapewnia wysoką wydajność przesyłu danych do 300 Mbit/s  oraz imponujący zasięg. FRITZ!Box 3270 wspiera WLAN N w  pasmie 2,4 GHz albo w odpornym na zakłócenia pasmie 5 GHz. Dzięki prekonfigurowanemu kodowaniu WPA2, sieć bezprzewodowa FRITZ!Box może działać bezpiecznie zaraz po rozpakowaniu.
Bezpieczny zdalny dostęp

W zależności od preferencji, WLAN może być  włączony lub wyłączony przy  pomocy przycisku na obudowie lub też zarządzany automatycznie razem z trybem nocnym FRITZ!Box.  Podczas pracy sieci bezprzewodowej, funkcja WLAN Eco Mode  dostosowuje siłę sygnału do aktualnych warunków. Ponadto funkcja hibernacji FRITZ!Box automatycznie wyłącza nieużywane interfejsy, a pobór mocy przez procesor  jest minimalizowany. FRITZ!Box 3270 pozwala na bezpieczny zdalny dostęp: używając połączeń VPN (wirtualna sieć prywatna) użytkownicy mogą mieć bezpieczny dostęp  poprzez Internet do sieci lokalnej i w ten sposób także do wszystkich podłączonych do niej urządzeń.autor: Cezary Tchorek-Helm

Zobacz więcej na temat: avm fritz! fritzbox router