X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Kartridże do drukarek odchodzą w przeszłość

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2013 12:28
Najbardziej deprymujący moment użytkownika drukarki, to chwila gdy tusz niezwykle potrzebny do wydrukowania dokumentu, właśnie się skończył. Poszukiwanie, zamawianie, kupowanie, transport i montaż kartridża lub jego zamiennika to stracony czas. Zaradzić temu mogą technologie stałego zasilania w atrament.
Epson L110
Epson L110

 

 „Bardzo uważnie wsłuchiwaliśmy się w uwagi użytkowników pierwszej generacji naszych urządzeń ze stałym zasilaniem w atrament oraz w to, czego od tych urządzeń oczekują. Decyzja o ograniczeniu sprzedaży modeli z kartridżami, na rynkach gdzie dobrze sprzedają się urządzenia ITS, pozwala się nam skoncentrować się na tym, czego oczekują użytkownicy – dobrej jakości tanich wydruków” – mówi Robert Reszkowski, manager produktów konsumenckich z polskiego oddziału Epson Europe.

  • Dobre przyjęcieprzez użytkowników pierwszej generacji drukarek z systemem stałego zasilania w atrament (ITS – Ink Tank System) spowodowało, że Epson zdecydował się – na wybranych rynkach (w Polsce też) - zredukować liczbę modeli urządzeń z atramentem w kartridżach, a zwiększyć liczbę modeli ze stałym zasilaniem w atrament. Dotyczy to urządzeń przeznaczonych dla użytkowników domowych i małych firm.
  • Ruch ten jest częścią strategii firmy Epson – „niski koszt i wysoka jakość” polegającej na zapewnianiu użytkownikom domowym i niewielkim firmom, urządzeń umożliwiających wysokiej jakości wydruki przy niewielkich kosztach, jednocześnie z uniknięciem problemów związanych z używaniem nieoryginalnych atramentów czy innych systemów uzupełniania atramentu.
  • Dyskontując swoje doświadczenie w druku atramentowym i technologii MicroPiezo, w 2012 roku Epson stał się pierwszym producentem drukarek, który wypuścił na rynek urządzenia ze zintegrowanym systemem stałego zasilania w atrament. W 2012 roku były to 3 urządzenia pierwszej generacji, bardzo dobrze przyjęte przez rynek.

Rok 2013 to osiem nowych tego typu urządzeń, oferujących jeszcze niższe koszty druku przy zachowaniu wysokiej ich jakości. Każdy z nowych modeli wyposażony jest w zintegrowany z urządzeniem system stałego zasilania z dużymi pojemnikami na atrament oraz dużej pojemności butelkami do ich napełniania. Starannie zaprojektowany system napełniania składający się m.in. ze specjalnych filtrów i szczelnych przykrywek upraszcza napełnianie pojemników drukarki oraz praktycznie eliminuje możliwość ubrudzenia się przy napełnianiu czy transporcie urządzenia. Rozwiązanie firmy Epson – jak żaden inny, podobny system uzupełniania atramentu – objęty jest gwarancją Epson, co daje użytkownikowi poczucie pełnego bezpieczeństwa. autor: Cezary Tchorek-Helm

Czytaj także

Wyjątkowo niski koszt kolorowego druku

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2013 11:10
Nowy system stałego zasilania w atrament firmy Epson zapewnia niskie koszty druku studentom i osobom pracującym w domu.
rozwiń zwiń