X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Najlepszy projektor do kina domowego

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2013 16:37
W otwartym teście projektorów kina domowego zorganizowanym przez niemiecką firmę Takeoff Media najlepszym projektorem w segmencie do 15.000 zł okazał się Sony VPL-HW50ES.
Sony VPL-HW50ES
Sony VPL-HW50ES

 

Porównywano najpopularniejsze projektory kina domowego takich firm jak Sony, JVC czy Epson.Porównanie odbyło się z udziałem zewnętrznej firmy „Burosch” która profesjonalnie zajmuje się oceną jakości urządzeń projekcyjnych. Wszystkie projektory zostały skalibrowane, do oceny jakości obrazu użyto specjalistycznych plansz i materiałów testowych, przeanalizowano również jakość działania systemów 3D ustawiając projektory według tych samych zasad i narzędzi.

W teście Takeoff Media wzięło udział kilka projektorów, które w pojedynczych parametrach były lepsze od Sony VPL-HW50ES, a jednak po podsumowaniu punktów za wszystkie kategorie właśnie to urządzenie okazało się najlepsze.” – podsumowuje Andrzej Gratkowski  z Cinematic , firmy projektującej i wykonującej prywatne sale kinowe oraz instalacje kina domowego na terenie całej Polski.
Potwierdzeniem wyników wspomnianego testu w praktyce jest zainteresowanie jakim cieszy się projektor Sony HW50ES– dodaje Aleksandra Jasińska Channel Account ManagerDisplay Business GroupProfessional z firmy Sony Professional Solutions Europe. – Urządzenie jest dostępne od września 2012, a w czwartym kwartale 2012 roku w segmencie high-endowego kina domowego sprzedaliśmy blisko trzykrotnie więcej projektorów niż rok wcześniej. Do tego sukcesu w największym stopniu przyczynił się Sony VPL-HW50ES

Sony VPL-HW50ES oferuje rozdzielczość FullHD 1920×1080, jasność na poziomie 1.700 lumenów oraz dynamiczny kontrast 100.000:1.Technologia Reality Creation  sprawia, że obraz wyraźnie zyskuje na szczegółach I konturach. Szczególnie doceniony został obraz 3D, który jest doskonałej jakości: jasny, pozbawiony efektów przenikania  - taki jaki oferują urządzenia  w cenie powyżej 80.000 zł.  Dużą zaletą urządzenia jest też bardzo cichy wentylator, także w trybie podwyższonej jasności. (www.pro.sony.eu)

Bliższe informacje: http://www.cinematic.pl/news/testy-projektory-3d-Sony-JVC-Epson.html

 autor: Robert Kamiński

Zobacz więcej na temat: kino domowe projektor sony