Nowe Technologie

Dotykowy monitor LED

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2013 10:17
Firma iiyama wprowadza na polski rynek nowy model multitouch – iiyama T2252MTS. Monitor jest w pełni kompatybilny z systemem Windows 7 i wykrywa jednoczesne dotknięcie ekranu w dwóch punktach.
iiyama T2252MTS
iiyama T2252MTS

 

Monitor jest w pełni kompatybilny z systemem Windows 7 i wykrywa jednoczesne dotknięcie ekranu w dwóch punktach. Oznacza to, że do surfowania po Internecie, przeglądania poczty i odpisywania na nią wystarczy sam monitor i ekranowa klawiatura. Za pomocą dotyku można też błyskawicznie obracać i przybliżać zdjęcia, a także korzystać z wielu innych funkcji interfejsu.

  • Dla osób, które nie chcą zostawiać śladów palców na monitorze w zestawie umieszczono rysik umożliwiający precyzyjną nawigację – z boku obudowy znajduje się specjalny schowek, dzięki któremu jest on zawsze pod ręką.
  • iiyama T2252MTS to także idealne rozwiązanie do obsługi specjalistycznego oprogramowania dla sklepów, serwisów czy punktów informacyjnych.
  • Monitor wyświetla obraz w rozdzielczość Full HD, ma bardzo wysoki poziom kontrastu ACR 5M:1 i czas reakcji wynoszący 2 ms. Panel wyposażono w wyjście słuchawkowe, cyfrowe wejścia sygnału HDMI i DVI oraz analogowe VGA. Do podłączenia funkcji dotykowej służy port USB.

Sugerowana cena detaliczna brutto iiyama T2252MTS to 1 140 PLN.autor: Mariola Czapkiewicz

Zobacz więcej na temat: iiyama monitor multitouch