X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Drukarki łączące zalety technologii igłowych i atramentowych

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2013 05:00
Drukarki atramentowe z traktorem do podawania papieru ciągłego z perforacją (tzw. składanki) są wygodną alternatywą dla urządzeń igłowych.
Epson GP-C831
Epson GP-C831

Epson GP-M831 i GP-C831 to nowe urządzenia będące alternatywą dla zwykłych drukarek igłowych. Dzięki wytrzymałej obudowie i funkcji podawania papieru ciągłego traktorem, modele GP-M831 i GP-C831 mogą z powodzeniem zastąpić tradycyjne drukarki igłowe. Urządzenia te oferują też zalety drukarek atramentowych, a przy tym lepszą jakość wydruków i obsługę większej gamy nośników w porównaniu z technologią igłową.

Monochromatyczna drukarka GP-M831 i kolorowa GP-C831 zostały zaprojektowane z myślą o drukowaniu w trybie papieru ciągłego (np. w przemyśle, logistyce, służbie zdrowia czy biurach). Pozwalają drukować zaawansowane kody kreskowe, wyraźny tekst na papierze błyszczącym, etykiety samoprzylepne itd. Funkcje kolorowe w modelu GP-C831 pozwalają również drukować zdjęcia. Pigmentowy atrament DURABrite Ultra firmy Epson zapewnia trwałe wydruki, odporne na blaknięcie i powstawanie smug, a także na działanie wody i zakreślaczy tekstu.

„Drukarki te łączą największe zalety technologii atramentowej i igłowej, dzięki czemu możemy zaoferować klientom nową jakość. Dotychczas w wymagających środowiskach sprawdzały się tylko drukarki igłowe. Jednak dzięki naszej opatentowanej technologii chroniącej głowice przed kurzem, modele GP-C831 i GP-M831 zapewniają do 600 000 stron wydruków wysokiej jakości, nawet w najtrudniejszych warunkach” – mówi Grzegorz Moch, manager w polskim oddziale Epson Europe.

Wysokowydajne modele GP-C831 i GP-M831 drukują do 19,7 strony na minutę w trybie roboczym, a w razie zacięcia papieru w ciągu kilku sekund automatycznie go zwalniają. Jeśli funkcja automatyczna nie zadziała, można skorzystać z przycisku ręcznego zwalniania papieru.

Drukarki GP-C831 i GP-M831 są standardowo wyposażone w interfejsy równoległe, USB i LAN 100/10BASE, ułatwiające integrację w każdym środowisku.

Nowe drukarki  GP-C831 i GP-M831 są dostępne od 1 czerwca 2013 r., obydwa modele
w sugerowanej cenie detalicznej 6 600 zł.



autor: Robert Kamiński